Мультиметри останнього покоління

Мультиметри останнього покоління

Найрізноманітніші електропобутові та електронні пристрої використовуються повсюдно – будинок, робота, власний автомобіль, мобільні гаджети. І всі без винятку прилади поєднує одне, електрична схема їхньої роботи, побудована на принципі перетворення струмових сигналів у корисну роботу. Саме відсутність або відхилення параметрів даних сигналів є, в більшості випадків, причиною їх несправності. Для початкової діагностики та встановлення місця виникнення збою використовуються мультиметри, спеціальні прилади, які дозволяють вимірювати:

  • Струм і напруга.
  • Параметри опору.
  • Місткість конденсаторів.

При цьому для проведення таких вимірів необхідно лише приєднати (досить дотику) контакти («плюсової» червоного кольору і «мінусової» чорний) вимірювального приладу до контактів входу або виходу на ділянці ланцюга діагностованого обладнання. А потрібні для вимірювання параметри попередньо встановлюються користувачем за допомогою перемикача на пристрої.

Мультиметри останнього покоління

Від точності показань, які видає мультиметр, що використовується, залежить якість проведеної діагностики. Саме тому сьогодні ці пристрої розроблені та випускаються виробниками у цифровому форматі. Параметри виводяться на дисплей, що забезпечує зручність їхнього зчитування. До того ж більшість таких моделей:

  • Мають компактні розміри.
  • Працюють від напруги батарейок.
  • Мають герметичний та протиударний корпус, що дозволяє проводити виміри у так званих «польових умовах».

Як додаткові опції – такі цифрові прилади оснащуються функціоналом для зняття температурних показань у точці проведення вимірів (перегрів досить часта причина збою в роботі електрообладнання), а також можуть зберігати значення проведених вимірів у своїй пам’яті.

Широкий вибір моделей мультиметрів

Простота використання та доступна ціна цифрових мультиметрів дозволяє рядовим користувачам купувати цей діагностичний прилад для використання на побутовому рівні. Він не займе багато місця, але може стати в нагоді у разі виходу з ладу електроприладу або при виникненні проблем з електрикою особистого автомобіля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Не хуже, чем в Китае. Как "слуги народа" готовят украинцам е-рабство

Для того, щоб підібрати та купити мультиметр, немає необхідності витрачати час на відвідування спеціалізованих магазинів. Достатньо відкрити онлайн каталог постачальника даного виду електротехнічних приладів та ознайомитися з представленим на його сторінках модельним рядом. Прилади, які влаштовують за вартістю рядових користувачів або задовольнять запити професіоналів представлені в широкому асортименті на його сторінках.

Усі назви мультиметрів повністю відповідають заявленим технічним параметрам та мають гарантію якості. Оформлення купівлі та замовлення доставки за вказаною покупцем адресою проводяться в онлайн-форматі у відповідному розділі сайту радіомагазину Radio-Shop. Для консультації на сайт передбачена опція зв’язку з технічним менеджером, який відповість на всі питання і допоможе підібрати оптимально відповідну модель вимірювального приладу.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: