Моніторинг ЗМІ: навіщо і кому це треба?

Моніторинг ЗМІ: навіщо і кому це треба?

Моніторинг ЗМІ – це не нова концепція. Таке поняття як моніторинг ЗМІ існує вже цілу вічність, починаючи з 1852 року, коли у Лондоні було створено перше у світі агентство з підбору газетних вирізок. Знаменитості на той час іноді цікавилися будь-якими статтями, в яких вони згадувалися. Перенесемося в 21 століття, компанії, особи та агенції регулярно переглядають ЗМІ.

Моніторинг згадок, іноді званий соціальним прослуховуванням, є ключовою стратегією в керуванні репутацією бренду. Так організації та окремі особи можуть візуалізувати те, що люди говорять про їхній бренд у режимі реального часу.Таким чином компанії можуть з’ясувати, як громадськість сприймає бренд і чи ставляться вони до нього позитивно чи негативно.Організації можуть не тільки виявляти ключові теми або тенденції, пов’язані з брендом, але й оцінювати, наскільки він відрізняється від конкурентів.

Термін «МЕДІА» досить великий і може означати багато різних речей.У сьогоднішньому цифровому ландшафті канали онлайн-ЗМІ постійно змінюють свої позиції.Те, що вважається популярним сьогодні, може застаріти завтра.Тим не менш, це деякі з каналів, які виступають як основні джерела інформації для заходів з моніторингу ЗМІ:

  • Інтернет: Це нікуди не приведе. У всякому разі, Інтернет продовжуватиме зростати з запаморочливою швидкістю. Те, як ми споживаємо наш контент, визначається тим, як розвивається Всесвітнє павутиння. Оскільки пошукові системи використовують майже всі ключові слова у лексиконі світу, відстеження таких речей, як онлайн-новини, згадки вашого бренду у ЗМІ, онлайн-розмови та тенденції в Інтернеті – це правильний шлях.
  • Платформи соціальних мереж: Соціальні мережі — це джерело 21 століття, що прокладає шлях брендам і приватним особам до самостійного впливу. Інструменти моніторингу соціальних мереж дозволяють сторонам слухати свою аудиторію в різних соціальних мережах, встановлювати з ними зв’язок та спрямовувати розмову у будь-якому напрямку, який вони хочуть.
  • Платформи для потокового відео: такі платформи, як YouTube, рясніють контентом про все на світі. Якщо телевізійні канали контролювали громадське сприйняття багато років тому, YouTube формує те, як люди думають про теми сьогодні.Автори контенту та канали на YouTube коментують безліч продуктів.Від догляду за шкірою та макіяжу до відеоігор та запуску продуктів – про все є відео, і люди люблять залишати свої коментарі під кожним із них.
  • Платформи для подкастів: на таких платформах, як Spotify та Apple Music, крім музики, розміщуються подкасти. Як і YouTube, ці подкасти торкаються широкого спектру тем і діляться великою кількістю інформації. Наприклад, технічні подкасти розповідають про новітнє програмне забезпечення та тенденції в галузі технологій. Оскільки подібні нішові підкасти спонукають слухачів формувати думки після кожного епізоду, наступні підкасти можуть допомогти компаніям перевірити пульс та оцінити ситуацію.
  • Традиційні МЕДІА: Більшість форм традиційних медіа отримали цифрову трансформацію. У провідних газет тепер є спеціальні сайти новин, а журнальні розвороти тепер є електронними журналами.Проте, друковані ЗМІ ще мають пройти певний шлях. Досі існує значна частина цільової аудиторії, яка споживає контент із газет та інших форм висвітлення подій у пресі, які не представлені у цифровому форматі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  BigQuest - новый, масштабный, страшный перформанс в Киеве

Порада: намагаєтеся з’ясувати, як відстежувати згадки та розмови на платформах соціальних мереж. Ознайомтеся з найкращим програмним забезпеченням для моніторингу соціальних мереждля компаній. Ми радимо LOOQME — екосистему рішень для трекінгу та оцінки інформаційної активності брендів, компаній або персон в онлайн, офлайн та соцмедіа як драйвера росту бізнесу.

Чому моніторинг ЗМІ важливий

ЗМІ мають вроджену здатність жити своїм власним життям.Інформація, що висвітлюється у ЗМІ, може або вибухнути і викликати шторм, або потонути в морі останніх новин.Можливість контролювати спосіб подання ЗМІ – це сильна зброя, яку повинен мати у своєму арсеналі кожен бізнес.

Моніторинг ЗМІ – ключ до утримання цієї влади.

Коли йдеться про засоби масової інформації, орієнтовані на громадськість, такі як прес-релізи або підтримка зв’язків з громадськістю, сприйняття виступає як основа. Різниця між знаменитостями зі списку C та зіркою зі списку A полягає у суспільному сприйнятті, яке вони отримують.PR-менеджери невпинно працюють над тим, щоб їхні клієнти добре виглядали в очах громадськості. Це включає спостереження за тим, що вони говорять, як вони поводяться, якою повинна бути їх платформа і наскільки вони активні.

Наприклад, якщо захід був запланований та організований компанією, учасники будуть першими, хто похвалить чи засудить захід. Спостереження за тим, скільки людей отримали задоволення від відвідування заходу та наскільки вони оцінили порядок денний, допомагає маркетологам визначити, що працює, а що ні. Це також допомагає їм підготуватися до майбутніх подій з огляду на бажання громадськості.Давайте розглянемо деякі переваги моніторингу ЗМІ.

1. Краще дізнайтесь свою цільову аудиторію

Як компаніям краще продавати? Розуміючи цільову аудиторію.Для цього є багато способів.Моніторинг ЗМІ — це ще один спосіб моніторингу ринку і всього, що він може запропонувати.Відстеження та збирання згадок про бренд за допомогою коментарів, оглядів або контенту, такого як блоги та відео, у різних джерелах дає компаніям багато інформації для роботи.Вони можуть не тільки зрозуміти, що говорить їхня аудиторія, а й дізнатися про те, як цільова аудиторія ставиться до конкуренції і що вони в даний час роблять.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Робота для українців у Європі - які її переваги та виклики?

Це також допомагає брендам створювати повідомлення, які краще знаходять відгук у аудиторії. Використання тематичного заходу, який все ще пов’язаний із вашим бізнесом, може бути використаний для створення ефективних каналів комунікації з потенційними клієнтами. Це наближає цільову аудиторію до компанії. Бути актуальним та доступним – це універсальна мова.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: