Методи нарощування зубів

Методи нарощування зубів

Всі ми мріємо про красиву білосніжну посмішку, але часом бувають випадки, коли зуб ламається або сколюється. Особливо неприємно, коли це трапляється з передніми зубами. Не варто відразу бігти й видаляти залишки зуба і ставити імплант. Є набагато приємний вихід з даної ситуації — художня реставрація або іншими словами нарощування зубів.

Даний метод https://elma.net.ua/narashhivanie-zubov/ нарощування зуба є дуже популярний завдяки своїй простоті й швидкості, а за допомогою правильного підбору кольору матеріалу ніхто навіть не помітить різниці.

Що таке нарощування зубів?

Нарощування зубів — це в першу чергу процедура, яка підійде не кожному. Важливо розуміти, що це в першу чергу естетичне вирішення проблеми. Якщо зруйнована лише сама коронка зуба, а корінь знаходиться в цілісності.

Нарощування зубів — це також ідеальний варіант для тих, хто замислюється про постановку винірів. Завдяки тому, що реставрація складається з композитного матеріалу, можна підібрати ідеальний колір і форму зуба, за бажанням завжди можна скорегувати недоліки.

Показання та протипоказання для нарощування зубів

Найголовніше показання для нарощування зубів — це усунення видимих естетичних дефектів.
показання:

  1. Корекція форми зуба
  2. Зміна розміру
  3. Відновлення кольору
  4. При видимих дефектах емалі
  5. При відколах і тріщинах
  6. При наявності великих щілин між зубами

При таких свідченнях художня реставрація найшвидше і зручне рішення проблеми. Всього за один візит можна знову сяяти голлівудською посмішкою.

Протипоказань для реставрацій практично немає, тому, що використовувані матеріали не викликають алергічних реакцій, а сама процедура не потребує анестезії. Єдине, що може завадити це аномалії в положенні зубів. У більшості випадках не обійтися без ортодонтичного лікування, яке призначає лікар-ортодонт.

Види нарощування зубів (реставрацій)

Залежно від складності проблеми застосовують різні методи, які відрізняються використовуваними матеріалами. Існує два методи: пряма реставрація і непряма.
Пряма реставрація — даний метод застосовується при незначних пошкодженнях або дефектах зуба. Головною перевагою є швидкість процедури, яка проводиться безпосередньо в ротовій порожнині пацієнта.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Типы масок и респираторов, как выбрать

Для процедури використовують два види матеріалів:
• Світлові композитні (фотополімери)
• Нано-керамічний композит

Вибір матеріалу залежить від стану реставрується зуба. Даний метод підходить тим, хто не любить витрачати багато часу на походи до лікаря і хоче знайти гарну посмішку при мінімальних ушкодженнях. Вартість даного методу є максимально прийнятною для кожного. До того ж, такі зуби прослужать Вам десятиліття при правильному і дбайливому догляді.

Непряма реставрація -зачастую застосовується при значних пошкодженнях зуба. Основна відмінність від прямої реставрації — це використання ортодонтичних конструкцій. Розрізняють два види: вініри і коронки (кераміка).

Фахівці стоматологічної клініки Elma в Києві допоможуть підібрати Вам найкращий метод реставрації, який зробить Вашу посмішку ще краще і красивіше.

Вартість нарощування зубів

Сказати точну вартість реставрації дуже складно, так як на неї впливає дуже багато факторів. Вид нарощування, матеріал, а також обсяг роботи — все це визначає лікар при огляді.

Важливо розуміти, що дану процедуру повинен проводити кваліфікований фахівець, який пройшов спеціальні підготовчі курси і навчання. Нарощування зубів — це в першу чергу естетичне вирішення проблеми, після якого пацієнт повинен бути задоволений на 100%.

У стоматологічній клініці Elma на Позняках лікар проведе повну діагностику за один прийом і зможе детально розповісти який вид реставрації буде кращим рішенням.

Джерело: Стоматология elma.net.ua

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: