Мережа без обмежень – безлімітний домашній інтернет

Мережа без обмежень – безлімітний домашній інтернет

Щоб не мати ніяких обмежень за часом використання інтернет-мережі в Києві чи області, варто скористатися послугами компанії UTELS та підключити безлімітний інтернет на вигідних умовах. Це дасть можливість скористатися не тільки всіма перевагами даного оператора, а й позбавитись від будь-яких обмежень під час спілкування, онлайн-ігор, перегляду YouTube, віддаленої роботи. При цьому послуга надається за прийнятну фіксовану абонплату у відповідності до швидкості, заявленої оператором у вибраному користувачем пакеті.

Найкращий вибір для вас

Важливість наявності інтернету вдома неможливо переоцінити. Сьогодні це один з основних способів оплати різноманітних послуг, шопінгу, замовлення квитків на будь-які види транспорту, спілкування на великих відстанях з близькими людьми, віддаленої роботи і навчання. Щоб не виникало незручностей з використанням мережі, варто знайти надійного оператора, який забезпечить безперервність роботи інтернету, буде цілодобово на зв’язку для вирішення будь-яких аварійних питань чи консультації, виїжджатиме на усунення неполадок максимально оперативно.

Безлімітний інтернет від компанії UTELS — це оптимальний вибір для тих, хто цінує комфорт під час використання всесвітньої мережі і не бажає залежати від непрофесійних дій випадкового постачальника цієї послуги.

Інтернет від UTELS це:

  • необмежений доступ до мережі по часу, обумовлений вибраним пакетом послуг;
  • гарантована заявлена максимальна швидкість для комфортного завантаження і обробки різноманітної інформації, незалежно від її виду, об’ємів і формату;
  • висока швидкість домашнього інтернету;
  • перегляд близько 130 телевізійних каналів з використанням інтерактивного ТБ UTELS.TV у високій якості з великою швидкістю;
  • помірна щомісячна плата, що відповідає заявленій пропускній здатності;
  • можливість обробки мережевого контенту в будь-якому обсязі.

Підключення абонентів відбувається через оптоволокно чи кабель, що гарантує стабільність роботи мережі та робить з’єднання безпечним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Исследователи рынка: интерес к покупке Tesla на рынке США значительно упал в третьем квартале

Переваги безлімітного інтернету від компанії UTELS 

Компанія UTELS – інтернет-провайдер, що надає послуги з проведення інтернету і обслуговування абонентів в Києві і області, і який входить до 10 кращих операторів надавачів телекомунікаційних послуг в регіоні.
Цей оператор пропонує скористатись одним з чотирьох тарифних планів, кожен з яких також передбачає підключення інтерактивного телебачення з доступом до великої кількості каналів. Це дозволить переглядати фільми, різноманітні телепередачі, ток-шоу у високій якості. Більше інформації можна отримати за цим посиланням https://utels.ua/servisy/utels-tv.

Інтернет-провайдер UTELS пропонує вибрати один з наступних тарифних пакетів:

1.  ECONOM з пропускною здатністю в межах 50 Мбіт/сек для світового трафіку і 100 Мбіт/с внутрішньоукраїнського.

2.  STANDART на 100 Мбіт/сек.

3.  PREMIUM, UA-IX швидкість якого складає 100 Мбіт/сек

4.  GIGABIT – з найвищими параметрами, що становлять 1 Гбіт/сек.

Останній варіант – це найвигідніше рішення для користувачів, які займаються програмуванням, веб-дизайном, багато грають в онлайн-ігри. Завдяки використанню високої пропускної здатності можна:

  • швидко завантажувати фільми, інший контент у високій якості;
  • передавати великі об’єми інформації.

Супер швидкість потрібна для геймерів, програмістів, веб-дизайнерів. Висока пропускна здатність важлива для передачі великих обсягів даних, завантаження та перегляду фільмів або відео контенту у високій якості.

Користувачам, яким важливо мати тільки доступ до соціальних мереж, проходити навчання, шукати інформацію, здійснювати інтернет-шопінг та ін. варто скористатися стандартним чи економ пакетом.

Скористайтесь послугами провідного інтернет-провайдера, щоб отримати якісні послуги за прийнятну плату.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: