Лисичанськ. Ситуація навколо міста дуже складна, але передумов для паніки, розвалу фронту нема — Бутусов

Лисичанськ. Ситуація навколо міста дуже складна, але передумов для паніки, розвалу фронту нема — Бутусов

Противник глибоко просунувся та захопив частину міста Лисичанськ

Автор: Юрий Бутусов

<

div class=»row»>

<

div class=»col-12″>

<

div class=»news-text»>

Лисичанськ. Тиждень поспіль російські війська намагаються прорвати нашу оборону та оточити місто та українські підрозділи.

Наразі противник глибоко просунувся та захопив частину міста, росіяни демонструють відео з центру міста, це факт. На відміну від Северодонецька та Рубіжного у місті не ведеться запеклих боїв, противник продовжує щильні обстріли та отримує у відповідь удари нашоі артилерії.. Наші поступово відходять. Завадити нашому відходу росіянам не вдається.

Усі спроби російського командування повністю оточити Лисичанськ украінські війська відбивають завдяки організованому спротиву нашого угруповання, яке надійно тримає коридор.

Росіяни на підступах до Лисичанська захопили Лисичанський нафтопереробний завод, а також перетнули на півночі від міста Сіверський Донець і захопили село Привілля. Це створювало передумови для оточення наших військ.

Для оточення росіянам треба було захопити села Золотарівка, Білогорівка, Верхньокамянське, вдарити через трасу Бахмут-Лисичанськ, і перерізати шляхи на Сіверськ.

Противник щодня проводить атаки, але усі вони відбиваються організованим вогнем. Коридор наші тримають, управління впевнене. Тут є рішучі командири, які користуються довірою та підтримкою бійців, і роблять все необхідне. Відход не надихає, але наші війська бачать, що росіянам завдають значні втрати, ми б’ємо техніку, вражаємо піхоту. Тобто при певних умовах, силах, засобах, управлінні росіяни не здатні досягнути своїх цілей. Наші воіни це розуміють. Звичайно, розуміють не всі, але тут є достатньо воїнів, які чітко працюють, вони зайняті справою.

Росіянам не вдається прорвати наш фронт.

Сьогодні навіть дещо менше було обстрілів — усі знають, що це завдяки серії ударів украінських ракет та РСЗВ HIMARS по арсеналах боєприпасів ЗС РФ, які розгромлені українською армією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  В Україну прибула ще одна партія вакцини Sinovac –

Тому ситуація навколо міста дуже складна і важка, але ніяких передумов для паніки, розвалу фронту нема, наша армія втримує тиск та роздає потужні удари у відповідь. 

Відео:

«Под Лисичанском ВСУ сожгли колонну техники РФ»

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: