Лікування в Трускавці: різновиди мінеральних вод та поради для вибору санаторію

Лікування в Трускавці: різновиди мінеральних вод та поради для вибору санаторію

Щороку багато людей замість відпочинку біля моря обирають поїздку до бальнеологічного курорту. Трускавець – найбільш відвідувана здравниця як українцями, так і жителями країн Європи. Які мінеральні води є в Трускавці? Які захворювання там лікують?

Різновиди мінеральних вод Трускавця

Санаторії в Трускавці для лікування захворювань гостей використовують ряд мінеральних вод:

  • Нафтуся – має низький ступінь мінералізації, відноситься до гідрокарбонатно-сульфатного типу з кальцієм та магнієм. Лікує захворювання нирок, печінки, кишечнику, суглобів. Також позитивно впливає на обмін речовин.
  • Марія. Характеризується гіркувато-солоним присмаком, низьким ступенем мінералізації. Відноситься до категорії хлоридно-сульфатно-натрієвих з вмістом заліза, кремнієвої кислоти, вуглекислоти. Воду можна пити в теплому чи холодному вигляді. Вона рекомендована для очищення шлунку, зниження рівня кислотності шлункового соку.
  • Юзя – містить кальцій, магній, сульфати, збагачена органічними сполуками. Підходить для лікування шкірних захворювань та виразок.
  • Софія – містить солі натрію, магнію, кальцію та вуглекислоту. Вода рекомендована для нормалізації метаболізму в організмі та моторної функції ЖКТ.
  • Броніслава – має середню ступінь мінералізації. Містить вуглекислоту та сірководень. Броніславу не п’ють, а тільки використовуються для полоскань. Застосовується тільки теплою. Вона підходить для лікування хвороб верхніх дихальних шляхів.

В місті є оздоровчі комплекси, які містять бювет з декількома різновидами мінеральних вод. Наприклад, готель «Світязь» в Трускавці має 2 види мінеральних вод, а санаторій «Ріксос Прикарпаття» https://karpatykruiz.com.ua/truskavets/sanatoriums/rixos-prykarpattya.html – 3 різновиди мінеральних вод для лікування своїх гостей.

Особливості лікування в санаторіях Трускавця

Лікування в Трускавці відбувається за схемою: проведення діагностики, побудова лікувального курсу, відвідування процедур.

Оздоровчі процедури різноманітні, і підбираються відповідно індивідуальних показників відпочиваючого: озокеритотерапія (використання гірського воску), лазеротерапія, інгаляції, гідромасаж, гідро-лазерне полоскання ротової порожнини, фонофорез, мікрохвильова терапія, лікувальні ванни, пиття відварів з гірських трав. Цей перелік не є вичерпним, оскільки санаторії постійно розвиваються. Наприклад «Міротель» в Трускавці https://karpatykruiz.com.ua/truskavets/sanatoriums/mirotel.html використовує карбоксітерапію (омолодження шкіри за допомогою масок з вуглекислим газом).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Kirill Yurovskiy и Alexander Ostrovskiy - банкиры оккупантов наживаются на заробитчанаx

Поради для вибору місця відпочинку

Перед тим, як купити путівку до санаторію, необхідно визначитись з:

  • профілем лікування закладу (урологічний або хвороби серцево-судинної системи та ін.), переліком послуг та оздоровчих процедур;
  • якщо їдете з дитиною, то потрібно дізнатись про дитячі лікувальні програми та особливосі відпочинку. Наприклад в готелі «Ріксос» в Трускавці влітку функціонує дитячий табір для дітей віком 6-16 років;
  • наявність відкритого басейну, власного бювету з мінеральними водами;
  • чи діють знижки для людей пільгових категорій.

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: