Левицький Роман Миронович. Пластичний хірург. Що потрібно знати про збільшення грудей?

Левицький Роман Миронович. Пластичний хірург. Що потрібно знати про збільшення грудей?

Збільшення грудей імплантами – розповідає Левицький Роман Миронович – пластичний хірург, який входить у ТОП найкращих пластичних хірургів України.

З турботи про жіночність

Збільшення грудей за допомогою імплантів – операція пластичної хірургії у світі, що найчастіше виконується. Ця операція спрямована на збільшення повноти та висоти грудей, покращення пропорцій жіночої фігури, а отже – підвищення почуття власної привабливості та впевненості у собі – каже Левицький Роман Миронович.

https://plasticsurgery.kiev.ua/operaciya-na-grudyakh/?lang=uk

Втрата об’єму грудей відбувається дуже часто після вагітності та годування груддю, але у багатьох жінок це проблема, яка є присутньою з періоду статевого дозрівання.

Крім збільшення грудей з естетичних причин грудні імплантати також можуть використовуватися для реконструкції грудей, наприклад, після мастектомії з приводу раку молочної залози.

Збільшення грудей за допомогою імплантів – це довічна операція. Завдяки їй кожна пацієнтка може почуватися впевнено та привабливо. Найсучасніші вставки, що використовуються в операціях зі збільшення грудей, надають дуже реалістичну форму і зберігають бажаний зовнішній вигляд на довгі роки, а можливість вибору розміру імплантатів гарантує максимальне задоволення.

https://plasticsurgery.kiev.ua/zbilshennya-grudey/?lang=uk

Що ви маєте знати?

  • Які проблеми вирішуються?
    Втрата еластичності грудей, втрата об’єму грудей, обвисання грудей після вагітності
  • Як часто повторювати?
    Разове лікування
  • Тривалість процедури
    Близько 2 годин

Результати збільшення грудей помітні відразу після операції. Протягом перших декількох днів після процедури груди можуть відчуватися набряклими і напруженими. Внаслідок хірургічної травми можуть з’явитися синці та тимчасовий біль. Ці симптоми є природним наслідком операції і проходять протягом декількох днів після операції, а груди стає менш напруженим і більш природним на дотик. Рубці від ліній хірургічних розрізів згодом стають менш помітними, чому сприяє регулярний догляд за шкірою. грудні імплантати, що використовуються в даний час, мають довічну гарантію і при відсутності пошкоджень або інших тривожних симптомів немає необхідності їх видаляти або замінювати. Однак слід враховувати, що форма збільшених грудей може змінюватися з часом у міру старіння організму, гормональні зміни або вагітність та лактація. У цій ситуації може бути потрібна додаткова підтяжка грудей або заміна ВМС.

Фізіотерапія є невід’ємною частиною операції збільшення грудей. Післяопераційна фізіотерапія забезпечить кращі та швидші результати процедури та зведе до мінімуму ризик ускладнень. Фізіотерапевт проведе оцінку і, в залежності від часу, що минув з моменту операції, виконає такі процедури, як опромінення світлодіодною лампою, протинабрякове кінезіотейпування, кінезіотейпування рубців, ручний лімфодренаж, мобілізацію рубців, дренаж Icoone, лікування STORZ, лазер як ви повинні займатися самолікуванням удома.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Частная скорая помощь: особенности и преимущества

Що треба знати про збільшення грудей – розповідає Левицький Роман Миронович.

При кваліфікації на операцію пластичний хірург використовує відповідні виміри, щоб визначити ідеальну форму та розмір грудних імплантатів. До основних типів використовуваних імплантатів відносяться: сольові імплантати – заповнені стерильним фізіологічним розчином, що нині використовуються рідше; силіконові імплантати – наповнені силіконовим гелем, укладеним у поліуретанову оболонку.

https://plasticsurgery.kiev.ua/plastichna-operaciya-na-grudi/?lang=uk

Використовуваний нині силіконовий гель має хімічно модифіковану структуру, що запобігає його витіканню навіть у разі порушення оболонки імплантату. Цей тип наповнення створює враження, близьке до природної структури жіночих грудей.

Грудні імплантати також можна розділити на:

а) структура поверхні ареоли – гладка або текстурована. Імплантати з гладкою поверхнею дають відчуття більшої м’якості при пальпації і можуть рухатися всередині створеної для них кишені, що створює природніше відчуття при русі грудей. Згодом текстурування поверхні імплантату призводить до того, що навколо імплантату формується сполучнотканинний мішок, що перешкоджає його надмірному зміщенню. Ця структура також певною мірою знижує ризик стиснення мішка навколо імплантату.
б) форма – круглі імплантати (що дають ефект більш повного погруддя) та анатомічні, краплеподібні, більш наближені до природної форми грудей. Операція зі збільшення грудей займає близько 2 годин. Після операції на груди надягають пов’язки і спеціальний бюстгальтер, що моделює. Перебування у Клініці триває 1 день, період одужання близько 14 днів;

До інтенсивних фізичних навантажень слід повернутися не раніше, ніж за місяць після операції.

Анестезія. Процедура проводиться під загальним наркозом. 

Перед анестезією анестезіолог підключає контрольне обладнання, яке стежить за станом пацієнта під час наркозу. Зазвичай це включає ендотрахеальну інтубацію, яка включає введення ендотрахеальної трубки через рот в трахею, орган дихальної системи, який постачає повітря в легені. Після закінчення операції анестезіолог припиняє запровадження засобів, що підтримують загальну анестезію. Іноді необхідно ввести ліки, щоб звернути назад дію анестетиків. При пробудженні з’являється самостійне дихання та повертається свідомість.

Читайте також:   Роман Левицький пластичний хірург – як довго буде результат блефаропластики

Анестезіолог видаляє ендотрахеальну трубку після ретельного аналізу стану пацієнта. Хірургічні розрізи Після того, як анестезіологи знеболюють пацієнта, хірург розпочинає основний етап операції. Ціль полягає в тому, щоб зробити розрізи, які залишають найменш помітні шрами, приховані в природних складках тіла або на межах тканин різних кольорів. Найчастіше їх роблять навколо ареоли грудей чи роблять розріз у грудній складці. Розріз можна зробити і в пахвовій западині, але через потенційно більший ризик ускладнень цей метод вибирають рідше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Почему Березин Андрей Валерьевич находясь в бегах пытается зачистить интернет?

Точне розташування розрізів також залежить від індивідуальної анатомічної будови грудної клітки та молочних залоз у пацієнтки.

Підготовка місця для імплантату та встановлення імплантату Імплантат може бути встановлений:
А) під грудний м’яз або
Б) безпосередньо під тканину молочної залози.

У зв’язку з великою кількістю тканинного покриття краще розміщувати імплантат у ретельно виміряній і підготовленій кишені під грудним м’язом. Вибір місця для вставки також залежить від форми та розміру імплантату. Переважні лінії розрізу та розташування імплантату щоразу узгоджуються з оперуючим хірургом на передопераційній консультації. Закриття лінії розрізу Після детального гемостазу (закриття кровоносних судин) хірург пошарово ушиває рану. Зазвичай на шкіру накладають внутрішньошкірний шов, що надає найкращу естетику післяопераційному рубцю.

Іноді в груди вставляють тонкі дренажі, щоб запобігти можливому скупченню рідини навколо імплантатів. Зазвичай видаляють їх у перші дні після процедури. переважно розміщувати імплантат у ретельно виміряній і підготовленій кишені під великим грудним м’язом. Вибір місця для вставки також залежить від форми та розміру імплантату.

Переважні лінії розрізу та розташування імплантату щоразу узгоджуються з оперуючим хірургом на передопераційній консультації. Закриття лінії розрізу Після детального гемостазу (закриття кровоносних судин) хірург пошарово ушиває рану. Зазвичай на шкіру накладають внутрішньошкірний шов, що надає найкращу естетику післяопераційному рубцю.

Іноді в груди вставляють тонкі дренажі, щоб запобігти можливому скупченню рідини навколо імплантатів. Зазвичай видаляють їх у перші дні після процедури. переважно розміщувати імплантат у ретельно виміряній і підготовленій кишені під великим грудним м’язом. Вибір місця для вставки також залежить від форми та розміру імплантату.

Переважні лінії розрізу та розташування імплантату щоразу узгоджуються з оперуючим хірургом на передопераційній консультації. Закриття лінії розрізу Після детального гемостазу (закриття кровоносних судин) хірург пошарово ушиває рану. Зазвичай на шкіру накладають внутрішньошкірний шов, що надає найкращу естетику післяопераційному рубцю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Что такое VPN? Как это работает и для чего?

Іноді в груди вставляють тонкі дренажі, щоб запобігти можливому скупченню рідини навколо імплантатів. Зазвичай видаляють їх у перші дні після процедури. Вибір місця для вставки також залежить від форми та розміру імплантату. Переважні лінії розрізу та розташування імплантату щоразу узгоджуються з оперуючим хірургом на передопераційній консультації.

Закриття лінії розрізу Після детального гемостазу (закриття кровоносних судин) хірург пошарово ушиває рану. Зазвичай на шкіру накладають внутрішньошкірний шов, що надає найкращу естетику післяопераційному рубцю. Іноді в груди вставляють тонкі дренажі, щоб запобігти можливому скупченню рідини навколо імплантатів. Зазвичай видаляють їх у перші дні після процедури.

Вибір місця для вставки також залежить від форми та розміру імплантату. Переважні лінії розрізу та розташування імплантату щоразу узгоджуються з оперуючим хірургом на передопераційній консультації. Закриття лінії розрізу Після детального гемостазу (закриття кровоносних судин) хірург пошарово ушиває рану. Зазвичай на шкіру накладають внутрішньошкірний шов, що надає найкращу естетику післяопераційному рубцю. Іноді в груди вставляють тонкі дренажі, щоб запобігти можливому скупченню рідини навколо імплантатів.

Зазвичай видаляють їх у перші дні після процедури. Закриття лінії розрізу Після детального гемостазу (закриття кровоносних судин) хірург пошарово ушиває рану. Зазвичай на шкіру накладають внутрішньошкірний шов, що надає найкращу естетику післяопераційному рубцю. Іноді в груди вставляють тонкі дренажі, щоб запобігти можливому скупченню рідини навколо імплантатів.

Зазвичай видаляють їх у перші дні після процедури. Закриття лінії розрізу Після детального гемостазу (закриття кровоносних судин) хірург пошарово ушиває рану. Зазвичай на шкіру накладають внутрішньошкірний шов, що надає найкращу естетику післяопераційному рубцю. Іноді в груди вставляють тонкі дренажі, щоб запобігти можливому скупченню рідини навколо імплантатів. Зазвичай видаляють їх у перші дні після процедури.

Левицький Роман Миронович

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: