Корбан та Філатов атакують керівництво ЗСУ через «інтригана» Бутусова

Корбан та Філатов атакують керівництво ЗСУ через «інтригана» Бутусова
Я пишу цей допис з єдиною метою — попередити та підготовити вас всіх, маючих розум до тих процесів, які незабаром розпочнуться. Просто запам’ятайте його. А потім, коли почнеться біснування у ЗМІ та соцмережах, просто згадайте про те, про що я вас попереджав. А як не почнеться, то можете мене назвати параноїком та божевільним.

А я поїхав далі справами займатися.

Понакидали мені тут перлів «журналіста» Бутусова. Ну що я вам хочу сказати. Ласкаво зарошую в 14 рік, коли після Іловайську Бутусов почав сіяти невіру у військове керівництво та просувати разом з «ушлимі днепровскімі рєбятами» Хомчака. Якого, до речі, просунули, який два роки кончав ЗСУ та майже кончив весь волонтерський транспорт. В чому зараз «внєзапно» починають звинувачувати Залужного. Але про то вам зараз ніхто не скаже, а самі ви вже забули.
Повернемось до «журналіста». Я не хочу про особистість. Я хочу про суть. Зараз чувак знову починає сіяти зневіру у вище керівництво ЗСУ. При чому робить це з Дніпра. Оточення те ж саме. Корбан, Філатов і таке інше. Спочатку хайпує на чому може, потім починаються вкиди — а як ви відноситесь до наказів «тримати за будь яку ціну», а потім починаються інсайдіки типу від тих хто лобіює ленд ліз. В інсайдіках та в коментарях червоною стрічкою про те, що воювати треба ефективніше, стріляти треба ефективніше, зброю та БК використовувати ефективніше. І гроші витрачати ефективніше. І все це до керівництва ЗСУ. Посил простий як двері. Зараз все не ефективно. Зупинити таку навалу, при співвідношенні артилерії 1 до 10 стволів, виявилось не ефективним.
В коментарях ходить Філатов и дублює ті ж самі думки, підтверджуючи що він також спілкується з різними інсайдиками і вони йому кажуть те ж саме.
Бутусов каже що треба ефективніше витрачати гроші, використовувати зброю, навчати людей, та готувати фахівців. Бо часу в нас необмеженого не буде. Правда? А як можна готувати фахівців якщо нема часу? Як витрачати гроші, яких в нас нема? А ще чомусь забуває писати, що саме його улюбленець Хомчак два роки того не робив. Ба більше, два роки він ламав. Нищив під виглядом «реформ» ЗСУ. Скорочував штати, різав навпіл артилерійські дивізіони, та «забував» замовляти БК для арти. Але про то ані слова.
А тепер дві хвилинки історії. В 14 році, після Іловайська, Бутусов, Корбан, Філатов та їх оточення почали масовану кампанію проти Муженка. Теж спочатку було багато «гарячого» матеріалу від Бутусова, теж напрацьовували довіру до «журналіста», теж ліпили образ військового експерта. А потім почалися інтриги. Збирали якісь підписи офіцерів за його відсторонення і таке інше. Тоді це не вийшло. Зламав цей намір Мікац, давши інтерв’ю, що недоречно таке робити. За це потім Мікаца медійно нищив Бутусов кілька років. Але «класову ненависть» до Муженка вони зберегли аж до 19 року. І проводили цю кампанію, аж поки не призначили Хомчака на НГШ.
Трошки треба відмотати назад, в 14 рік. Тоді вони були на гребні популярності, типу зупинили «новоросію», батьки добробатів і все в цьому плані. Потім рейдернули назву «Укроп» та пішли в політику.
Зараз Дніпро (слава Богу) не бачив війни. Але цим чувакам не йметься і вже починаються ігріща. Корбан піариться що його оборона області найпотужніша, всі йому підспівують і починається формування думки, що то не Маріуполь, Рубіжне, Ізюм та Харків прийняли на себе удари, а росіяни забоялися йти на Дніпро токмо тому що Гєна там накопав траншей.
Але і це хуйня. Зараз я бачу підготовку до повторення формування армійської «опозиції» як у 14 році. Вже формується суспільна думка, що щось не так, не правильно, не ефективно. Вже збираються та підтягуються «поближче» до центру прийняття рішень офіцери, які незадоволені тим як до них відноситься керівництво. На жаль є випадки, коли офіцери, які за якийсь героїчний вчинок були нагороджені, потім показали свою неспроможність. Або навіть злякалися відповідальності. Або зламалися під «легкими грошима» та «необмеженими можливостями» військового часу. Є за три місяці ряд переводів, призначень, які викликані втратою управління командирами над своїми підрозділами. Які викликані тим, що деякі військові не втримали режим «на знос». А зараз по іншому не можна. Просто нема іншої можливості. Всі впахують 27/7 з віддачею у 150%. І от саме зараз формується пул таких офіцерів, які по різним причинам «не змогли» і вони в Дніпрі бажані гості. Їм там зараз про наболіле розповідають, як їх недооцінили, яке керівництво в них погане. А ще придумують альтернативні історії, що їх змістили не тому що наказів не виконали, а тому що «правду матку» в очі начальству різали.
В найближчий час, як тільки буде резонансний привід, почнеться медійна атака на керівництво ЗСУ, яку очолить Бутусов. Буде кілька офіцерів маючих медійну вагу, буде який трендовий військовий з якого зроблять «стяг» та якого будуть просувати на найвищу посаду, та будуть ліпити нового «Хому». Все це вже було. І знову все це буде. Рипнутись на главкома та його команду в ГШ поки побояться, але спробують звалити когось з командувачів угруповань масштабом нижче. А потім, з огляду на реакцію суспільства та влади, будуть йти далі піднімаючи ставки.
Для чого я це все пишу? Бо є люди, які не міняються ніколи. І Бутусов, Корбан и вся ця мішпуха саме цей випадок.
Просто згадайте все те, що зробив Бутусов. Не сказав, або написав, а зробив. Нищив довіру до керівництва ЗСУ, МО та України всі роки починаючи з 14 року. Потім підтримав Зеленського (як і Корбан). Потім призначення своїх людей. Той же Оцерклевич, той же Хомчак. Потім, коли їм не обломилося те на що вони розраховували підтримуючи Зеленського, перехід в «опозицію» та критика влади. Похід в МО радником до Тарана (як успіхи там?), вилизування та медійна підтримка Хомчака.
А потім, зненацька всім відключили мізки, бо Бутусов щось там «дєрзко та рєзко» запитав в Зеленського і став «героєм». А зараз, знову як і 14 році, починаються антидержавницькі по своїй суті дії. Сіється недовіра до керівництва ЗСУ, та формується пул «обіжених» офіцерів.
Але зараз ціна інша. Це не АТО, не ООС. Досі під загрозою майбутнє, та навіть існування України.
А і ще. Самі стрьомні часи, що Філатов, що Корбан завжди пересиджували за кордоном. Це з часів Майдану в них така традиція. Як підіпре, вони з’їбнуть. А ви?
Я не починаю срача. Мені це не потрібно. Я просто хочу привернути увагу до того про що ніхто не осмілюється казати. В мене нема ніякої іншої мети крім тої, щоб захистити ЗСУ від нападок «журналістів» та інтриганів. Я усвідомлюю, що зараз викликаю вогонь на себе. І з боку журналістів, і з будь якого іншого. Але я знаю, що військові завжди мовчать. Навіть якщо розуміють що йде травля. Але це не правильно. Бо потім все летить до біса. Це вже було.
Якщо ми не захистимо керівництво ЗСУ та в корні не будемо рубати такі речі, нам знову просунуть якогось «ваєначальніка» близького до дніпровских політиків. А в нас війна. На знищення. За виживання.
Роман Доник

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: