Кондиціонер Сooper Нunter: що треба обов’язково знати, перед тим як його придбати для квартири чи офісу

Кондиціонер Сooper Нunter: що треба обов’язково знати, перед тим як його придбати для квартири чи офісу

Кондиціонери бренду Сooper Нunter вирізняються широким асортиментом, вибором потужності, використанням новітніх технологій кондиціонування і очищення повітря. А ще – надійністю та використанням універсальних і фірмових технологій компанії, яка багато років є одним із лідерів кліматичного обладнання в світі. Ціни на кондиціонер Сooper Нunter віддзеркалюють популярність і практичність цих пристроїв, які ефективно перетворюють електричну енергію на прохолоду. А за потреби – підігрівають повітря у прохолодні осінні та зимові дні.

Більше кліматичної техніки для підтримки комфортної температури у будинку чи офісі можна знайти на сторінці https://vashklimat.com.ua/ інтернет-магазину «Ваш клімат». Тут можна придбати кондиціонери, бойлери, зволожувачі/осушувачі повітря, а також великий перелік професійного та побутового кліматичного обладнання:

  • біокулери;
  • теплові завіси і гармати;
  • вентилятори;
  • інфрачервоні обігрівачі
  • електричні каміни та конвектори.

А також багато іншого обладнання для бізнесу та приватного використання.

Особливості і унікальні технології кондиціонерів бренду Cooper&Hunter

Tехнології Cooper&Hunter «DSC» дозволяє одразу після підключення кондиціонера знезаражувати площини і поверхні в корпусі кондиціонера. Функція дозволяє позбутися одразу трьох негативних властивостей повітряної суміші в офісі чи приватній оселі:

  • видалити пил, який накопичився та знаходився на поверхні внутрішніх елементів кондиціонера;
  • позбутися грибкових нашарувань, що можуть виникати на робочих поверхнях пристрою;
  • знищити більшість різновидів вірусів та грибкових біоутворень які можуть залишатись в корпусі кондиціонера після затягування повітря.

Щоб остаточно очистити поверхню, використовується миттєве заморожування і розжарювання повітря, досягаючи температури +60С. Такий режим, який є у багатьох моделях бренду, дозволяє не більше, ніж за 30 хвилин інтенсивного очищення, практично повністю видалити з внутрішніх елементів кондиціонера небезпечну мікрофлору.

Ще одна корисна технологія «I-Action» дозволяє виконувати ефективну та гармонійну регуляцію роботи компресора навіть на дуже низькій частоті роботи – 1 Гц.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  35-я общевойсковая армия РФ практически уничтожена под Изюмом - ISW

Якісне фільтрування повітря і підігрів у великому діапазоні температур

Фільтрація повітря – ще одна важлива особливість роботи пристроїв бренду. Тут зазвичай використовується патентована технологія CH 7-SKY Technology. Це велика кількість фільтрів – не менше семи – які кожен по своєму очищають повітряну суміш, перед її виходом у простір кімнати.

Для нашого клімату важливо також і підігрів кімнатної температури. Ці пристрої можуть працювати у широкому температурному діапазоні, навіть тоді, коли на вулиці до -25С.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: