Лазерне видалення родимок: показання та переваги

Лазерне видалення родимок: показання та переваги

Мало кому подобається, як виглядають родимки та бородавки. Проте видаляти їх лише з цієї причини необов’язково. При цьому є низка факторів, які говорять про те, що новоутворення на шкірі є потенційно небезпечними. У такому разі рекомендують видалення родимок із використанням потужних лазерів. Вони працюють імпульсами і буквально випаровують гіперпігментацію.

Давайте детальніше розберемося у всіх особливостях та перевагах процедури.

Коли потрібно видаляти родимку лазером

Насамперед варто визначити: яку саме родимку та бородавку треба видаляти, а яку можна залишити? Тут не обійтись без консультації дерматолога. Фахівець повинен оглянути новоутворення, використовуючи дерматоскоп, для необхідності призначити додаткові аналізи.

Як правило, більшість родимок та бородавок на нашому тілі абсолютно нешкідливі. Лише деякі підозрілі можуть бути видалені. Зазвичай вони:

  • викликають сильний свербіж або болючі відчуття;
  • з’явилися порівняно недавно і швидко розрослися до більших розмірів;
  • мають нехарактерний відтінок: темніший, червонуватий.

Якщо у вас велика кількість родимок на тілі або генетична схильність до новоутворень на шкірі, рекомендуємо регулярно відвідувати дерматолога для профілактичного огляду.

Особливості та переваги видалення лазером родимок та бородавок

Часто пацієнти побоюються видаляти різні навіть доброякісні новоутворення на шкірі. Тим більше коли знають, що родимка або бородавка при серйозному пошкодженні можуть перерости в серйозну проблему і призвести до злоякісної пухлини шкіри.

Однак видалення гіперпігментації за допомогою лазера вважається одним із найбільш ефективних, безпечних і що важливо для пацієнтів – безболісних методів. Ви буквально не відчуваєте ніякого дискомфорту під час процедури: ні поколювання, ні біль, ні сверблячка.

Серед інших переваг видалення родимки та бородавки лазером:

  1. Сама процедура триває кілька хвилин. Наприклад, на видалення однієї родимки потрібно близько 5 хвилин. Новоутворення великих розмірів, хоч і вимагатиме більшого часу, проте процедура проходить швидше, ніж, наприклад, при хірургічному втручанні.
  2. Швидке загоєння. На шкірі не залишається жодних слідів втручання: шрамів, відкритих ран, потемніння тканин тощо. Формується хіба що невеликий рубець, який проходить через кілька днів і весь цей час залишається непоміченим.
  3. Зниження ризику рецидивів. Лазер проникає глибоко у шари шкіри та видаляє новоутворення повністю. Значить, воно не зможе виникнути на тому самому місці через деякий час.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Кондиціонер Сooper Нunter: що треба обов’язково знати, перед тим як його придбати для квартири чи офісу

Головне знайти клініку, в якій використовуються потужні сучасні лазери. Сіті Клінік – це команда фахівців, які працюють на інноваційному обладнанні та гарантують індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Своєчасне видалення родимки та бородавки при показанні дерматолога дозволяє унеможливити ризик серйозних ускладнень.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: