Комік-кандидат Притула насмішив програмою столичного транспорту

Комік-кандидат Притула насмішив програмою столичного транспорту

Притула не напружується. Яку програму зі столичного транспорту пропонує комік-кандидат у мери?

Мені сьогодні в руки потрапила передвиборча програма партії «Голос», яка єдина і для списку на вибори до Київради, і для Сергія Притули як кандидата в мери столиці від цієї ж партії.Вже є якась іронія історії: людина, яка рік тому закликала «голосуй не по приколу!», сьогодні обіцяє, що він як мер зробить Київ «містом без напрягу».Звичайно, в пункти про «без напрягу» входять і обіцянки щодо міського транспорту. Кожен пункт окремо — це «за все хороше проти всього поганого», а якщо зводити воєдино — програма Притули взагалі нереалізована.Наприклад, «голосисті» обіцяють, що за 5 років вони закуплять достатньо трамваїв, тролейбусів або автобусів, щоб міський транспорт зміг ходити на 30% частіше, ніж зараз. (Але тут їм треба отримати більшість у Київраді, що для них взагалі нереально).І що мовляв, після їх приходу до влади, нові забудови в Києві будуть дозволятися тільки за умови, що забудовник запроектує і достатню транспортну інфраструктуру для свого майбутнього кварталу. (Це вони серйозно? Я вже відразу можу намалювати тисячу і одну «схему», як будуть «обходити» таку норму).

Там є ще одна «добра» обіцянка — мовляв, при їхній владі до будь-якого садочка чи лікарні можна буде доїхати максимум на 10 хвилин (а що, хіба зараз не так?).

Але, мабуть, найбільш феєрична обіцянка — з ‘єднати так званий «Великий Київ» лініями швидкісної електрички і «легкого метро».

Для початку — у нас немає своїх робочих систем «легкого метро», щоб таке обіцяти. Ну і також — немає того самого ідеального «Великого Києва», тобто — злагодженої воєдино влади в столиці і передмістях, щоб можна було координувати зусилля зі створення єдиної транспортної мережі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Екс-дружина Притули розповіла про побої - зверталася в поліцію, справу зам'яли

Максимум, що з таким підходом може вийти у Притули-мера — це ще раз запустити і провалити проект «Вишгородського дизеля».

Денис Григоренко

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: