Команда Кілограм Суші розповідає усе про користь суші

Команда Кілограм Суші розповідає усе про користь суші

Суші — це та страва, без якої вже неможливо уявити собі святковий стіл або звичайні дружні посиденьки суботнім вечором. Їх замовляють майже всі, незалежно від віку, статі чи соціального статусу. Але усе більше людей останнім часом задаються питанням — чи корисні суші та роли? Та, якщо корисні, то наскільки? Команда KILOGRAMM SUSHI PROJECT, яка спеціалізується на приготуванні традиційних японських страв відповідає на усі питання про користь суші та розповідає про вплив суші на наш організм. Почнемо!

Який же він, смак Японії?

За свою багатовікову історію суші та роли видозмінювались, рецепти вдосконалювались, а технології приготування постійно розвивались, проте одне залишилось незмінним — смак. Японія — це країна, у якіх глибоке шанування багатовікових традицій гармонійно поєднується з жагою до інновацій. Таких підхід простежується і в приготуванні суші, тому не дивуйтесь, якщо побачите на японській кухні кухонний прилад родом з 19-го століття поруч з надновітньою рисоваркою, яка ще навіть не встигла з’явитись на прилавках магазинів.

За рахунок того, що Японія — це країна, де дуже шанобливо ставляться до традицій, деякі страви готують виключно традиційним шляхом. Це стосується, наприклад, суші. Місцеві майстри майже завжди використовують лише свіжу рибу, адже, з рибою тут немає ніяких проблем. А от овочі тут додають до складу суші лише “в сезон”, адже лише так можна гарантувати якість страви для своїх клієнтів. За рахунок такого підходу, суші та роли — це страва, яка потребує до себе серйозного підходу, проте результат задовольнить усіх любителів смачної та корисної їжі. До речі, про користь — наскільки суші корисні?

Користь суші — правда чи міф?

Суші містять в собі безліч інгредієнтів, які будуть корисні для людини за рахунок того, що багаті на вітаміни, мікроелементи та інші необхідні речовини. При цьому, організм відмінно засвоює ці продукти, покращуючи в процесі цього роботу шлунка і безпосередньо самого серця. Також суші сприяють зниженню ваги у тих, хто тривалий проміжок часу бореться з зайвими кілограмами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Товары для пушистых друзей

Незважаючи на те, що основним компонентом ролів і суші є сира риба, вона багата на велику кількість мікроелементів і фосфор, які для людського організму є незамінними компонентами. А спеціальний рис, який використовують при приготуванні суші та ролів, буде виступати тим продуктом, який сприяє нормалізації процесу перетравлення їжі і допоможе вгамувати голод на тривалий проміжок часу. Не слід забувати і про морські водорості норі, які багаті на такий мікроелемент, як йод. Особливо цей продукт потрібен тим людям, що мають проблеми в роботі щитовидної залози або ж мають недостатню його кількість в організмі.

Однак усе вище сказане стосуються традиційних суші та ролів, які готують у відповідальних закладах з дотриманням автентичних рецептур. Дуже важливо, що суші готували зі свіжих та екологічних продуктів, тому слід замовляти улюблену страву лише в перевірених закладах. Тому Кілограм Суші Рівне — це Ваш найкращий вибір! Наші спеціалісти закуповують тільки екологічні продукти найвищої якості від перевірених постачальників. А наші майстри перетворюють їх на неперевершені суші та роли, які хочеться замовляти знову і знову.

KILOGRAMM SUSHI PROJECT — максимум користі у кожному шматочку!

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: