Кавовий бізнес по-українськи, або як відкрити кафе і вижити?

Кавовий бізнес по-українськи, або як відкрити кафе і вижити?

Тип обладнання, складання меню, рішення щодо постачальника товарів і атмосфера, яку ми створимо на новому місці, – це основні питання, з якими доведеться зіткнутися майбутній гастрономії. На що звернути увагу при відкритті ресторану, розповідаємо в цій статті.

Крім вибору місця розташування нашого приміщення, одним з основних рішень є придбання відповідного обладнання. Що має бути в кожній кав’ярні?

Перш за все, кавова машина — це серце кожного кафе. Що сточується кавомашини для бізнесу, то в даний час на ринку представлено кілька видів пристроїв для приготування кавових напоїв. Вибираючи конкретне рішення, ми повинні враховувати практичні міркування, такі як тип приміщення або кількість обслуговуваних гостей. Пам’ятайте, що універсального обладнання не існує. Якщо ми орієнтуємося на професіоналізм і висококваліфікований сервіс, то варто зупинити свій вибір на напівавтоматичній кавоварці еспресо, яка найчастіше використовується в Італії — батьківщині еспресо. Кава, приготовлена ​​з його використанням, ароматна і має високі смакові якості. Одним з найбільших постачальників кавомашин є ТСА-Україна компанія також проводить обслуговування кавового обладнання.

Чи повинна особа, яка обслуговує таке обладнання, мати відповідні знання?

Так, звісно. Людина, яка працює з професійною еспресо-машиною, повинна мати базові знання бариста. Дуже важливо, щоб кожен співробітник володів майстерністю приготування та подачі кави, адже від її якості залежить, чи повертатимуться клієнти до нашого кафе чи ресторану.

Отже, щоб приготувати ідеальний еспресо, ми повинні перш за все мати відповідне обладнання та персонал?

Приготувати хорошу каву – завдання не з легких. Для цього слід дотримуватися кількох правил. Наприклад Segafredo Zanetti  пропагує п’ять принципів правильного приготування еспресо (5M)  – La Miscela (суміш), Il Macianadosatore (млин), La Macchina (кавова машина), La Mission (місія) і La Mano (ручна техніка).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Алия Садуакасова посидит за Дмитрия Нагуту по делу пирамиды Horizon club

Останній, тобто La Mano, показує, наскільки важливий бариста та його майстерність у всьому процесі. Найкращий спосіб поглибити свої знання як для гастрономії, так і для любителів кави – навчання для бариста. Якість приготовленої кави багато в чому залежить від людини. Тому гастрономи все частіше вирішують інвестувати в кваліфікацію своїх співробітників.

Коли у нас є відповідне обладнання та навчений персонал, настав час визначитися з меню кафе. З чого почати?

Перш ніж приймати будь-які рішення, ми повинні визначити профіль клієнта, який відвідає наші приміщення, і зробити пропозицію в залежності від цього. Наприклад, кафе в центрі популярних міст будуть відвідувати переважно туристи. Тож слід знати, що жителі Італії, Німеччини та Франції мають інші звички до кави, ніж українські споживачі. У Західній Європі набагато частіше п’ють еспресо, а в Україні все ще найпопулярнішою є кава з молоком. Те саме стосується готелів, які, окрім туристів, часто відвідують бізнес-клієнти з усього світу. У таких закладах в меню, крім кави з молоком, повинні бути різні види еспресо, такі як «лунго», «кон панна» або «доппіо». Таким чином ми маємо можливість задовольнити смаки різних гостей. Залежно від профілю нашого клієнта ми також обираємо тип суміші, з якою будемо готувати каву для наших гостей. Вибираючи відомий і популярний у всьому світі бренд, ми маємо гарантію, що іноземний клієнт також буде із задоволенням пити каву. Не забувайте пропонувати високоякісний купаж із класичним, універсальним смаком – м’яким або дуже м’яким. Цей вид кави ідеально смакує як у версії еспресо, так і в каві з молоком, наприклад, кафе-лате або капучіно.

Де купити обладнання для приміщення?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Для чого використовується USB-ключ?

Що стосується обладнання, то у нас є два варіанти — купити його або укласти з постачальником договір оренди пристрою. Якщо ми придбаємо власну кавомашину та кавомолку, ми не будемо входити в конкретну компанію і зможемо в будь-який момент змінити тип кави, що купується. Недоліком такого рішення є те, що доводиться самостійно обслуговувати пристрої та враховувати разові витрати на придбання відповідного обладнання. З боку гастронома також є: пошук і замовлення кави, витрати, пов’язані з її доставкою і закупівля порцеляни. Якщо ми орендуємо обладнання для приготування кави, ми не несемо ці витрати. Постачальник також забезпечує нам його обслуговування, а у замовника є торговий представник, який опікується приміщенням. Підписуючи договір на термін дії договору, ми також можемо бути впевнені у незмінній ціні на каву. Замовляючи її в одного постачальника, який гарантує нам повторювану якість купажу, ми забезпечуємо нашим клієнтам незмінний смак кожної чашки. Також варто вибрати постачальника з комплексною пропозицією, який, окрім кави, може надати нам: чай, шоколад та добавки, такі як ароматизовані сиропи, цукерки, цукор або одноразові стаканчики.

Що ще нам слід пам’ятати?

На те, чи захоче клієнт відвідати наш заклад, впливає як кава, яку там подають, так і вся пов’язана з ним обстановка. Марка кави, яку в ньому подають, дуже часто визначає вибір того чи іншого закладу. Тому варто подбати про те, щоб його було видно за межами приміщення. Наша компанія пропонує своїм клієнтам серед інших естетична світлова реклама з логотипами кави та меню. Також каву або чай слід подавати в чашці з логотипом продукту (доречно, на серветці з солодким додаванням, наприклад шоколадом або пряним печивом), а в меню вказувати марку кави. Цукор для напоїв слід подавати в порційних пакетиках або стіках. Все це змусить клієнта, який п’є каву у нас, залишитися задоволеним її якістю і із задоволенням повертатися до нас.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: