Ігор Молоток: політична партія «За майбутнє» йде на місцеві вибори 2020 року на Сумщині

Ігор Молоток: політична партія «За майбутнє» йде на місцеві вибори 2020 року на Сумщині

Залучення інвестицій та відродження економіки. Під час обласного форуму партії «За майбутнє» представники політсили презентували свій план розвитку Сумщини. Аби змінити життя в Україні на краще, потрібно згуртувати всі сили та досвід професіоналів, впевнений нардеп Ігор Молоток. Крім цього,депутат буде очолювати команду партії на обласному рівні.

“Я приєднався до партії “За майбутнє”, бо бачу, що тут зібралися люди з різних областей нашої держави, мажоритарники, як і я, – тобто, люди, які вже своїми справами довели, що вони знають проблеми своїх округів і вміють працювати. Майбутнє – це успішне вирішення проблемних питань, які є в кожному місті, селі чи селищі”, – переконаний Ігор Молоток, народний депутат України (група “За майбутнє)”.

Ігор Молоток
Учасники заходу ініціювали створення «Мапи проблемних питань області», які у майбутньому потрібно вирішувати. На думку партійців, важливо створити комфортні умови для жителів, аби вони не виїжджали за кордон.

“У Сумах дуже багато крутих, талановитих, небайдужих до нашого міста людей, і це наш найцінніший скарб. А наш обов’язок – всю цю молодь переконати, щоб вони залишалися у місті, розвивали його, адже молодь – це рушійна сила економіки”, – говорить Володимир Лободін, член політичної партії “За майбутнє” у Сумській області.

Команда партії – професіонали, кожен у своїй галузі. Вони впевнені у своїх силах, у тому, що завдяки досвіду вони зможуть принести багато користі і місту, й країні.

“Це інноваційна команда, яка розуміє, що зміни в країні назріли, і вирішувати їх треба зараз” – розповідає Вадим Ващенко, голова осередку політичної партії “За майбутнє” у Сумській області.

Партійці переконані: для розвитку Сумщини необхідно залучати інвестиції – як внутрішні, так і зовнішні.

“Потрібно починати з розбудови та модернізації виробництва, створення нових робочих місць у нашому місті. Для цього потрібна розумна фахова програма дій, яка буде реалізовуватися протягом найближчого періоду”, – говорить Ірина Д’яконова, очільниця жіночого крила політичної партії “За майбутнє” у Сумській області.

Команда партії впевнена: спільними зусиллями вони змінять майбутнє області на краще.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  "В группе моя работа будет более эффективной" - нардеп Игорь Молоток

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: