Голосовий робот для дзвінків та бізнесу: що це, для кого, типи, завдання, приклади, переваги голосових технологій

Голосовий робот для дзвінків та бізнесу: що це, для кого, типи, завдання, приклади, переваги голосових технологій

З цієї статті ви дізнаєтесь: що таке голосовий робот для дзвінків, кому підійде голосовий робот. Розкажемо про переваги голосових технологій для бізнесу. Стаття дозволить перейти від інформації до впровадження.

Бажаєте створити текстового чи голосового робота? Зробіть це разом з Twin! Twin24 — це платформа, на якій ви можете автоматизовано продзвонити базу з будь-якої кількості номерів за лічені хвилини, поговорити та завантажити статистику відповідей.

Що таке голосовий робот

Голосові роботи — це програмне забезпечення, яке дозволяє дзвонить переміщатися по системі інтерактивної голосової відповіді своїм голосом живою — людською мовою.

Той, хто дзвонить, не потрібно слухати автовідповідач і натискати відповідні цифри на своїх смартфонах. Вони розмовляють із голосовими роботами у спрощеній імітації розмови, як із живим оператором.

Голосові роботи полегшують, прискорюють та підвищують ефективність повсякденних завдань. Більше того, у порівнянні з людьми вони також рентабельні для бізнесу, що їх впроваджують.

За прогнозами експертів дослідницької компанії Meticulous Research, до 2025 року ринок мовних технологій зросте майже втричі — до $26,8 млрд. Зростання ринку мови та розпізнавання голосу можна пояснити зростаючим визнанням передових технологій у сфері голосових платежів та роздрібних покупок.

Типи голосових роботів

У міру того, як їхня популярність зростає, вони починають проникати в більш спеціалізоване обслуговування клієнтів. Наприклад, McDonald’s використовує голосові роботи для управління своїми замовленнями.

Голосові роботи зі штучним інтелектом

Штучний інтелект працює, ідентифікуючи закономірності в навчальному наборі даних. Набір даних постійно оновлюється за рахунок додавання нових взаємодій, покращуючи досвід щоразу, коли ви його використовуєте.

Ще одне ймовірне покращення — зробити голосових роботів більш природними та схожими на людей у ​​найближчі кілька років.

Багато великих брендів вже визнають цінність голосових роботів. Statista прогнозує, що розмір світового ринку розпізнавання голосу зросте з $10,7 млрд. у 2020 році до $27,16 млрд. до 2026 року. Розрахунковий середньорічний темпи зростання з 2021 по 2026 рік становить 16,8%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Віддалені професії у сфері IT: ТОП-7 найкращих
Голосові помічники

За даними Gartner , до 2023 року 25% взаємодії співробітників із додатками здійснюватиметься через голосового помічника.

Дані досліджень міжнародної мережі компаній, що пропонують послуги в галузі консалтингу та аудиту pwc – довіра залишається бар’єром для покупців із голосовим помічником.

«Я купила б прості речі, такі як корм для собак, туалетний папір, піцу… але не могли б ви замовити мені светр?» Це надто ризиковано». Жінка, 44 роки

50% респондентів робили покупки за допомогою свого голосового помічника, і ще 25% розглянуть можливість зробити це в майбутньому. Більшість товарів, що купуються, — це речі, які хтось може купити без необхідності бачити їх фізично.

У середньому 80% тих, хто купував за допомогою голосового помічника, залишилися задоволені.

Голосові роботи, що працюють за сценарієм

Для цих роботів маркетологи розробляють сценарії виходячи зі 100-200 дзвінків у компанії. Має сенс впроваджувати такого робота за наявності бази від 2000 клієнтів.

У  Twin допомагають клієнтам впроваджувати живий голос, розробляти вирви для голосових роботів, аналізувати продажі, збільшувати виручку за допомогою нашої корпоративної платформи .

Переваги голосових роботів для бізнесу

Зниження витрат за утримання персоналу. Голосовий робот може замінити операторів першої лінії, які відповідають найпростіші запитання. Він звільняє співробітників від рутинної, навіть машинної роботи, даючи можливість підключитися до вирішення складніших завдань.

Збирати дані про користувачів та їх потреби. Вся статистика за дзвінками фіксується автоматично і залежить від сумлінності конкретного співробітника.

Адекватне спілкування. Боту можна надати будь-яку тональність і висоту голосу, зробити його чоловічим чи жіночим, щоб клієнт почував себе максимально комфортно у спілкуванні.

Швидке вирішення проблем. Один голосовий робот може одночасно розмовляти із сотнями клієнтів. Крім того, користувачі не витрачають час на очікування відповіді. Відповідно, підвищується лояльність клієнтів до бренду та якості послуг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Заправка картриджей в Киеве: 3 аргумента в пользу сотрудничества с Сервисным центром «Greentex service»

Висока конверсія. А тестування голосового робота визначає яка модель діалогу дає найбільшу конверсію в дзвінки. Тобто ефективно підвести клієнта до цільової дії (купівлі, відкликання, надання інформації, підтвердження запису тощо).

Чи потрібні вашому бізнесу голосові технології?

Використанням голосових роботів може зацікавитися практично будь-яка компанія, чий бізнес передбачає регулярні контакти з клієнтами за типовими запитами. Це можуть бути телекомунікаційні компанії, фінансові, страхові, організації електронної комерції, рітейлери, онлайн-школи, маркетингові агентства, агентства нерухомості тощо.

Правильний підхід при впровадженні допоможе збудувати процес навіть там, де раніше такі канали зв’язку не використовувалися. Ось лише деякі із завдань, які команда з Twin може допомогти вам впровадити у ваш бізнес:

Маркетингові завдання
  • оновлювати та сегментувати клієнтську базу;
  • інформувати клієнтів про акції, знижки, спеціальні пропозиції;
  • запрошувати клієнтів на майбутні онлайн та офлайн заходи;
  • проводити опитування.
Обслуговування клієнтів
  • збирання клієнтських звернень, скарг;
  • організувати зв’язок із сервісним центром;
  • контролювати якість обслуговування.
Продажі та лідогенерація
  • здійснювати «холодні дзвінки» за базою;
  • обробляти отриману інформацію та передавати ліди менеджерам із продажу;
  • актуалізувати потреби та запити клієнтів.
Що можна автоматизувати за допомогою голосових роботів?
Вхідні заявки та холодні вихідні дзвінки

Робот миттєво опрацює лід, кваліфікує його, призначить зустріч і зафіксує статус у CRM-системі.

Зворотній зв’язок після вивчення інформації

Робот передзвонить усім, кому було відправлено пропозицію чи акцію, та переведе на наступний крок чи покупку.

Надсилання пропозиції або інформації

Робот сам відправить матеріали клієнту в messenger або на e-mail, впевниться в отриманні, і нагадає про компанію кілька разів протягом тижня.

Відправить посилання на оплату

Клієнтам, які сказали так, робот надішле посилання на оплату або підготовлений рахунок заздалегідь.

Інтеграція з CRM

Робот автономно розподіляє та переміщає ліди по лійці у CRM як живий менеджер, вносить інформацію до карток клієнта та фіксує всі етапи торкань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Чи має сенс чистка каталізатора?
Робота з запереченнями

Клієнтам, які не купили, робот запропонує акції, зробить кілька регулярних дзвінків та торкань у messenger, відпрацює заперечення та поверне їх у вирву.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: