Гліб Лірник. Мажор-“уклоніст” погрожує військовим

Гліб Лірник. Мажор-“уклоніст” погрожує військовим

Раніше ЗМІ писали про те, як київський “мажор”, екс-депутат Київоблради від БПП Гліб Лірник цинічно відмазується від мобілізації, прикриваючись посадою в … почесному консульстві Мальдів, очолюваному його батьком Андрієм Лірником. Наразі стали відомі деякі нові подробиці з життя “мажора”, який до цього був відомий хіба що систематичним побиттям своєї дружини Валентини Павлюк.

Як виявилось, захист своєї країни геть зовсім не входив у плани Гліба Лірника-Мальдівського. На початку війни він поспішно “евакуювався” в сонячну Іспанію – іпднімати, як то кажуть, барселонську тероборону. Але через два місяці повернувся до України для того, щоб особисто контролювати замовлені ним кримінальні справи проти колишньої дружини – тієї самої, про жорстоке побиття якої повідомляли навіть провідні телеканали.

Одразу після вручення йому повістки Лірник почав при свідках погрожувати співробітникам військкомату. Розповідаючи їм, що його батько начебто “відмаже” його через знайомих у Генштабі через хабар. А ось співробітників військкомату, які принесли йому повістку, відправлять на фронт ті ж самі знайомі батька “з великими зірками на погонах”.

Одразу ж після цього на військкома, який не злякався погроз мажора, посипалися дзвінки згори – саме по армійській лінії. Окрім іншого, адвокати та «гонці» мажорної сімейки почали загрожувати йому кримінальними справами.

Якщо тиск на військових з боку сімейства Лірніків триватиме, ми розкриємо прізвища тих, хто тисне на принципових військкомів, які не “прогнулися” перед заможним сімейтвом.

Багатий тато та володіння «Феррарі» не позбавляє громадянина обов’язку щодо захисту своєї країни.

А наш обов’язок – захищати військовослужбовців України від зухвалих «господарів життя», які вважають, що українці мають гинути на фронті виключно для захисту їхніх оборудок, “тачок”, клубів та пакетів із коксом.

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: