Globalmoney співпрацює з так званими ДНР, ЛНР та підсанкційними російськими банками

Globalmoney співпрацює з так званими ДНР, ЛНР та підсанкційними російськими банками

Як казав Петлюра, «не так страшні московські воші, як українські гниди». Буквально вчора прочитав новину, на яку більшість сьогодні навіть вже не реагує, адже всі звикли, що за спиною (чи за мовчазної згоди) держави, відбуваються відверті злочини проти України.

Але вдумайтесь! За повідомленнями ЗМІ, станом на сьогодні у захоплених Росією так званих “ДНР та ЛНР” діє українська платіжна система Globalmoney, яка через заборонену в Україні соцмережу “вконтактє” консультує, надає послуги та відкрито пише про співпрацю з російськими банками, проти яких в Україні введені санкції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Что ждет IT-отрасль Украины через 5 лет: позитивные и негативные прогнозы

Гниди поруч! Гниди близько, термінали цих гнид стоять у чи не кожному ТРЦ чи супермаректі. Коли ви сплачуєте через ці термінали комуналку чи поповнюєте телефон, то знайте, що ви віддаєте гроші гнидам р@сні! Які на 8 році війни ведуть «Вконтакте», де радять усіляким мешканцям з Пермі, бурятам і мордві, як їм ото завести чи вивести гроші з гаманців типу української (насправді ні) платіжної системи.

Видання comments.ua вчора взяло коментар у представниці Globalmoney. Тьотя бекала-мекала, але не змогла заперечити наведені факти! А вже сьогодні справжня краса: зникла новина з сайту-першоджерела, а потім і з тих, що передрукували. (https://money.comments.ua/news/economy/v-globalmoney-ne-oprovergli-i-ne-podtverdili-nalichie-stranicy-vkontakte-680879.htmlhttps://zn.ua/UKRAINE/v-globalmoney-ne-znajut-o-nalichii-ikh-stranitsy-vkoktakte-smi.html.

І головне – сьогодні ж видалили сторінку «Вконтакте». Що прямо підвереджує, що вела її саме Globalmoney. І що гниди обісралися після розголосу про це і почали зачистку слідів. Прибили сторінку у рідній мережі і почали за бабло знімати новини у ЗМІ. До речі, не засуджую медіа – нехай поправлять трохи свій добробут.

Ба більше! Пропоную журналістам флешмоб: якщо хочете заробити – ставите новину про Globalmoney і «вконтактє». І дуже скоро до вас приходить листоноша з баблом. Зробимо р@cню трохи бідніше. А новина все одно розійдеться. Бо шила у мішку не сховаєш, як кажуть мишебрати. Скріни не горять.

Отже, по пунктах, що було у новині і мої висновки.

1.  Globalmoney має (точніше, мала) діючу сторінку в «Вконтакте», що є прямим порушенням законодавства і є зухвалим викликом українському суспільству. Адже відомо, що «Вконтакте» під санкціями РНБО і ні для кого не є секретом, що ця мережа віджата Кремлем у Дурова і повністю контролюється ФСБ.

2.  На сторінці менеджери ГМ консультували клієнтів щодо переводів з банків РФ і визнавали, що працюють з усіма банкам РФ, в тому числі з державними – незважаючи на санкції РНБО, що діють з 2017 року. Більше того, на сторінці була наявна реклама спільного проекту ГМ і ВТБ, що був запущений вже після введення санкцій РНБО.

3.  Також в мережі «ВКОНТАКТЕ» знайдено рекламу незаконної фінансової установи так званої ЛНР «Первый коммерческий центр», яка пропонує переведення в готівку коштів з гаманців ГМ безпосередньо в окупованому Луганську. Ця послуга була доступною як мінімум до травня 2019 року. Тобто маємо факт прямого фінансування тероризму в ЛДНР. Оскільки об’єми грошей, що йшли через ці гаманці, очевидно не контролювалися українським фінмоніторингом від слова «зовсім».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Роман Гольдман – контрабанда вакцины и аферы которые покрывает власть

4.  Насправді дії Globalmoney логічні. За повідомленнями ЗМІ, ця структура була створена казначеєм сім’ї Януковича Колобовим у 2009 році, і розвивалася при повній підтримці сім’ї. У 2014-2015 ГМ вже звинувачували в фінансуванні тероризму: компанія продовжувала свою роботу в Луганську і Донецьку через термінали «24nonstop», коли практично всі українські платіжні системи були заблоковані з 2014 року, це стало золотою жилою для ГМ і каналом швидкого фінансування ОЗУ ЛДНР. (https://internetua.com/iniciatorom-obiska-v-24nonStop-okazalsya-narodnii-deputat) .

5.  У Globalmoney наявні реальні зв’язки з ВТБ. Офіс ГМ наразі в БЦ «Ренесанс». Власник БЦ Ренесанс – партнер проросійського бізнесмена Хорошковського Вадим Григорьєв. Відомий тим, що викупив у ВТБ їх офісні будівлі, і був їх фунтом. Григор’єв (за непідтвердженою інформацією громадянин РФ) – власник Житомирського меблекомбіната, на який записаний БЦ Ренесанс (куплений у також російського Альфа-банку) і цей же Григор’єв – власник двох структур Globalmoney – Глобал-інвест і Глобал-сервіс.

6.  Очевидні висновки. Globalmoney – один із платіжних каналів для обслуговування російського бізнесу в Україні, який залишився в тій чи іншій формі. Притомні законослухняні системи працювати з росіянами напряму не будуть – будуть тільки свої, московські агенти. Для цього російські куратори їх і тримають – щоб мати канал для обходу санкцій, вводу і виводу грошей і схематозу. Вважаю, що СБУ слід терміново ЗНОВУ почати перевірку оборудок цієї компанії і зачистити цих гнід, що фронтують московських вошей в Україні. Прошу вважати цей пост заявою про злочин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Афера Everad: украино-российский синдикат наводнил Европу фальшивыми биодобавками

Зі свого боку обіцяю слідкувати за розвитком цієї історії. На цю наволоч потрібно направляти світло. Тоді вона починає верещати і бігти! Насправді вони нас бояться. І це істеричне видалення сторінок ще раз це підтверджує. Але видаливши сторінки, вони не припинять робити те, що робили. Я не хочу щоб вони стали тихішими та слухнянішими, а щоб гнид і агентів р@сні в Україні не було як форми життя. Сподіваюсь, СБУ знову візьметься за цю компанію і не буде зливати результати розслідування. А НБУ врешті зобов’язане позбавити їх ліцензії, як мінімум на час розслідування! Ця історія не повинна звершитись так, як вона тихо злилась у 2014-2015 роках.

P.S. Не погано було б усім небайдужим прийти до їх офісу і влаштувати двіж-вікторину із запитаннями до гнид. Передбачаю, що скоро люди таки завітають до БЦ «Ренесанс» та трохи підсвітитять їм файерами дорогу до Москви. Ця пліснява має жити в кремлівських підвалах, а не тут.

Олександр Аронець

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: