І хоча компанія видалила відповідну сторінку у мережі «ВКонтакте», на жаль, до цього часу суспільство не змогло отримати від них чіткі відповіді на важливі питання, які були тоді озвучені:

Чи правда, що Globalmoney на восьмому році війни продовжує працювати в Луганську і переводить там у готівкові рублі кошти зі своїх електронних гаманців і таким чином підтримувати терористів ЛДНР? Де центр управління компанії? Існує імовірність, що ця компанія, керується із Москви й обслуговує в Україні російський бізнес, що знаходиться під санкціями РНБО. Зокрема, російський державний банк ВТБ, з яким у них навіть були спільні проєкти вже після введення санкцій РНБО.

Цікавить структура власників Globalmoney, серед яких начебто сім’ї державного злочинця Януковича – казначей Януковича Юрій Колобов та кримінальник Юра Єнакієвський.

Ветерани АТО вимагали від правоохоронних та контролюючих органів, зокрема, СБУ та НБУ ретельного аналізу інформації, яка останні декілька тижнів вирує довкола компанії.

Вони вимагали повного припинення діяльності платіжної системи Globalmoney в ОРДЛО та РФ та початку всебічного розслідування їх кримінальної антиукраїнської діяльності.

Сподіваюсь на фоні мовчання на не зручні питання компанії почути відповідь від правоохоронців та контролюючих органів. І у разі чого – побачити від них чіткі та рішучі дії на захист національних інтересів та боротьби з фінансовим тероризмом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Fruit Party: лучшие качества классических игровых автоматов в одном