GGPokerOK – покерна кімната із найвищим трафіком у світі

GGPokerOK – покерна кімната із найвищим трафіком у світі

Серед найпопулярніших покерних кімнат яскраво виділяється GGPokerOK. Цей покер-рум збирає у себе найбільший трафік в онлайні. Прочитати детальний огляд та дізнатись усі тонкощі та аспекти платформи можна за посиланням: https://cardmates.ua/pokerok.

У цьому матеріалі користувач отримає детальний аналіз трафіку покерної кімнати, а також дізнається про інші руми мережі GG Network.

Покер-рум GGPokerOK: аналіз трафіку у кеш-іграх

Рівень відвідуваності в кеш-іграх у цьому румі завжди мав високі показники. Безумовно, вранці кількість гравців онлайн дещо менша, проте за столами з найнижчими лімітами посадка є завжди, оскільки там грає найбільша кількість рекреаційних покеристів.

Яскравий цьому приклад – ліміти NL2 в Безлімітному Холдемі. Що у денний, що у вечірній час доби середня кількість столів із цими внесками становить 15. Та сама ситуація спостерігається і в кеші Омахи на PL2.

Проте, якщо брати середній ліміт Холдему NL25, то на цьому ліміті вдень інколи спостерігається більше користувачів, аніж ввечері. В Омасі схожу картину можна побачити на PL50.

Якщо говорити про менш популярні формати кеш-ігор на кшталт пятикарткової Омахи чи Шорт Деку, то тут усе доволі пропорційно. В середньому кількість столів у цих дисциплінах після настання сутінок у півтора чи в два рази вища, аніж у вранішній чи пообідній порі.

Окремо слід виділити на ПокерОК столи Rush&Cash, а також All-in or Fold (AoF). У першому форматі одночасна кількість запущених столів майже завжди однакова. Очевидно, під вечір їх стає трохи більше. Проте от у AoF не все так однозначно. Наприклад у NL10 Holdem вдень частіше вдвічі більше користувачів онлайн, аніж проти ночі. Однак, якщо піднятися на NL25, то ситуація змінюється у зворотній бік. В All-in or Fold Omaha все стабільніше, й там у будь-який час майже ідентична кількість столів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Обзор гидравлического управления лодкой

У лютому 2023-го року кеш-трафік покерної мережі досягнув рекордної позначки й побив власний рекорд. На момент написання цієї статті середня кількість гравців в онлайні становить 8 600 (за даними покерного ресурсу PokerScout).

Трафік PokerOK у турнірах: особливості поля гравців

Активність покеристів у турнірах обговорюваного руму не можна порівнювати із кеш-іграми, адже ця гемблінгова платформа має шалену популярність саме завдяки своїм івентам.

Щоденно в румі проводять сотні регулярних турнірів з бай-інами від 1$ до 1 050$, не кажучи вже про великі серії, де є і дорожчі івенти з великими призовими фондами. Найбільш популярним хайроллерським турніром покерної онлайн-спільноти є Super Million$ вартістю в 10 300$. Віднедавна івент вийшов також і в офлайн, дебютувавши на серії Triton Poker у В’єтнамі. Якщо говорити про онлайн-сегмент цього турніру на ГГПокерОК, то у гравців зі скромним бюджетом є можливість відібратись у Супер Мільйон завдяки степ-сателітам від 1$.

Серії WSOP, GGMasters та MILLION$ вже дуже нашуміли у покерній спільноті, оскільки загальні суми призових у цих фестивалях інколи перевищують 100 000 000$.

Окремою вкладкою “GG Live”  в лобі відведені відбіркові сателіти у живі івенти. Завдяки ним можна потрапити у великі турніри популярних серій та відчути себе справжнім хайроллером.

Інші покер-руми найбільшої в світі мережі GG Network

Окрім GG Pokerok мережа GG Network охоплює безліч інших покер-румів, які об’єднані в одне лобі. Завдяки цьому щоденно в одному пулі загальна кількість користувачів в онлайні може становити від 70 000 до 300 000. До мережі під’єднані наступні покерні кімнати:

  • GGPoker – найбільша покерна кімната серед усіх запропонованих мережею. Вона охоплює більшість країн, а її амбасадорами стають справжні легенди світового покеру, такі як Даніель Негреану, Бертран Гроспельє та Федір Хольц.
  • Natural8 – за показниками є найбільш відвідуваним покер-румом серед усіх інших пропозицій мережі. Така величезна кількість трафіку йде за рахунок азійських гравців, які надають перевагу саме цій платформі.
  • GGPoker Україна – окремий бренд, що був створений саме для українських покеристів. Кімната має всі необхідні ліцензії від КРАІЛ та працює на місцевому гемблінговому ринку на легальній основі.
  • PokerOK – одна з найпопулярніших покерних кімнат GG Network. Вона має широку популярність серед користувачів із країн колишнього соцтабору.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Проект преобразования Tesla Model S рождает потрясающий двухдверный кабриолет

Раніше покерна мережа налічувала значно більшу кількість платформ, проте із часом вони були приєднані до пулу значно популярніших румів.

Джерело

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: