«ФОПівці» та «Євробляхери» які так хотіли Зеленського завтра будуть протестувати проти його податкової політики.

«ФОПівці» та «Євробляхери» які так хотіли Зеленського завтра будуть протестувати проти його податкової політики.

Завтра під Верховною Радою України відбудуться три мітинги, організатори яких мають різні цілі.

Перший мітинг організує Українська Рада Бізнесу, до складу якої входять бізнес-асоціації різних галузей економіки, що відстоюють питання легальної і прозорої роботи бізнесу.

Екснардепка Ксенія Ляпіна, представниця руху SaveФОП, на своїй сторінці в Facebook анонсувала другий мітинг і виклала відео зустрічі активістів руху мікропідприємців Сергія Доротича, Нелі Возної та Ксенії Ляпіної із представниками ГО «АвтоЄвроСила» Олегом Ярошевичем, Іваном Козачуком та Олександром Чернявським.

Як стало відомо з цього відео, представники ФОПів і так звані євробляхери обговорили питання того, щоб третій мітинг «АвтоЄвроСили» не заважав акції ФОПівців. Були озвучені наміри активістів SaveФОП, у разі, якщо народні депутати проігнорують їхні вимоги, ночувати на Майдані Незалежності й розпочати новий т. зв. Податковий майдан. До того ж, у них уже є в наявності сплачена сцена, екран і звукова апаратура.

У свою чергу під Верховною Радою сьогодні був помічений чорний броньований Toyota Land Cruiser, який належить «АвтоЄвроСилі», з номерами прикриття АА 6632 ІМ, що належать насправді автомобілю Hyundai Accent. Схоже, що завтра під Верховною Радою мітинги підприємців слід очікувати агресивних дій і провокацій як від ФОПівців, так і від «євробляхерів».

Наше джерело в силових структурах повідомляє про виклик вибухотехніків і кінологів, оскільки в районі розташування сцени представників Української Ради Бізнесу, що монтується, в сміттєвій урні перехожими був знайдений помаранчевий портфель невідомого походження. Вибухівки та інших заборонених речей у ньому знайдено не було, але не виключається можливість здійснення подібних провокацій і у вівторок, 3 листопада, щоб зірвати мирні заходи під стінами парламенту.

Нагадаємо, що Українська Рада Бізнесу погодила спільне бачення щодо законопроєкту № 2645-д. На думку УРБ, проєкт має позитивне спрямування, суттєво зменшує сферу застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) та позбавляє значну кількість мікропідприємців необхідності використовувати РРО. В той же час проєкт потребує доопрацювання у частині збільшення розміру торгової площі, робота на якій не передбачає обов’язок застосування РРО, а також врахування інших конструктивних зауважень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Преимущества использования дюбеля-гвоздя 6х40 в строительстве и ремонте

Натомість Ксенія Ляпіна вважає, що автори законопроекту 2645-д не шукали компроміс чи суспільно-корисне рішення, а просто «відпрацьовують замовлення» лобістів тотальної фіскалізації.

Мета «АвтоЄвроСили» також зрозуміла: «євробляхери» не бажають платити штрафи за нерозмитнені авто, хоча вони введені не Верховною Радою, а постановою Кабінету міністрів, тому свої претензії вони мали б адресувати, швидше за все, урядовцям.

Також блогер Ярослав Бондаренко на своєму каналі розказав про діяльність руху SaveФОП та його лідера Сергія Доротича

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: