Ермак пропихує головой Сумской ОДА аферистку близьку до депутата ОПЗЖ Деркача

Ермак пропихує головой Сумской ОДА аферистку близьку до депутата ОПЗЖ Деркача

Проросійський «сірий кардинал» Сумщини Андрій Деркач намагається всадити «за кермо» Сумської області свою людину — сумнозвісну Інну Пащенко.

Конотопчанка, екс-депутатка міської ради Конотопа, заступник міського голови м. Конотоп, голова політичної партії «Самопоміч» в м. Конотоп, волонтер чи маріонетка проросійських сил? Хто ж насправді Інна Пащенко?
Перші «жнива» бюджетних коштів Інна Пащенко змогла провести вчасно завдяки двом збігам обставин: по-перше тісній дружбі з Артемом Семеніхіним та по-друге завдяки однопартійцю ФОП Кривошей, на який було «виведено» чимало бюджетних коштів. Завдяки апетиту пані Інну в доволі вузьких та поряд з тим і широких колах знають, як Інна Космос. Оскільки люди, які полюбляють «освоювати» кошти, особливо державні, в космічних масштабах, пані Інна Пащенко та пан Артем Семеніхин посварились.

Після цього Інна Пащенко побувала пліч-о-пліч з регіоналами, мала тісні зв’язки з групою депутатів від БПП у Конотопській міській раді. Працюючи в міській раді, намагалася заручитися їх підтримкою, щоб спробувати взяти кредит у розмірі 10 млн. евро у ЄБРР для модернізації каналізації в м. Конотоп. Напевно, користуючись космічним законом (уяви що ти хочеш, і воно ввійде в твоє життя) керувалась пані Інна, коли намагалась в суму кредиту закласти власний інтерес. Проте міська рада, керуючись здоровим глуздом відмовилась від такого «кредиту». Внаслідок цього пані Інна зі скандалом звільнилась з міської ради.

Не менш цікавим є і той факт, що за оренду офісу партії «Самопоміч» в м. Конотоп сплачує депутат Іван Огрохін, людина близька до оточення проросійського нардепа Андрія Деркача, а саме Олега Бояринцева.

За борги у 2017 та 2018 роках до Інни Пащенко приходила виконавча служба, є відповідні рішення суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Безглузда послуга. Чому Зеленському не варто зливати компромат на Джуліані в Time

Ще до старту президентської кампанії Інна Пащенко була категорична налаштована проти ЗЕ-команди. Що ж вплинуло на кардинальну зміну особистих переконань та хто намагається протиснути Інну Пащенко на найвищу керівну посаду області?

Це — Андрій Деркач, народний депутат кількох останніх скликаннь та похресник Леоніда Кучми. Випускник школи КГБ у Москві, яскраво виражений проросійський політик.

На рівні президенда лобіює призначення Інни Пащенко — Андрій Єрмак. Радник і «сірий кардинал» Зеленського який досі має тісні бізнес-звязки із РФ.

Тож відтепер кордони Сумщини, яка 5 років поспіль тримає надійну оборону і є оплотом українських сил (попри те, що має найдовший кордон із Росією) може очолити маріонетка проросійських сил — Інна Пащенко.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: