Джерела безперебійного живлення: що це?

Джерела безперебійного живлення: що це?

Помилково вважати, що під ДБЖ розуміється запасна батарея, як павербанк. Це не зовсім так. Тоді, що таке джерело безперебійного живлення? Це пристрій, призначений д0ля коректного завершення роботи програми, у разі вимкнення струму в електромережі.

Перші ДБЖ були сконструйовані та використані для підтримки комп’ютерів, тому що не коректне закриття програм приводило до втрати даних, збою в роботі програм. Окрім того, ДБЖ можуть виконувати роль стабілізатора напруги, тому їх підключення рекомендовано для комп’ютерів, ноутбуків, телевізорів, та інших приладів. Придбати правильне живлення тут буде кращім для цього рішенням.

Якщо обирається ДБЖ для комп’ютера

Джерело живлення для безперебійного постачання електроенергії (або UPS) для комп’ютера може бути будь-якої конфігурації. Для того, щоб обрати UPS потрібно визначити місткість акумуляторів, що входять у прилад безперебійного живлення. Найдешевший пристрій резервного типу може впоратися з тим завданням.

Лінійно – інтерактивні джерела живлення середньої цінової категорії можуть стабілізувати напругу та швидко перемикатися на акумулятор, коли пропадає електрика.

Як вибрати прилад для телевізора

Сучасні плазми, навіть великих розмірів мають не високе енергоспоживання, тому на них ще можна під’єднати тюнер, приставку, програвач та супутниковий ресивер. Вбудований акумулятор дозволяє підтримувати напругу до  хвилин, що дає можливість власнику вимкнути усі прилади коректно.

USB високої потужності для електронасосів

Окремо треба сказати, як вибрати ДБЖ, якщо від нього потрібно живити котел, або насос. Це повинен бути прилад з достатньою потужністю та місткістю акумуляторної батареї. Для безперебійного живлення котла для опалення потрібен лінійно-інтерактивний ДБЖ, маючий апроксимовану синусоїду.  Завдяки тому, що для живлення насоса потрібен більший пусковий струм, то ДБЖ для нього має бути в 4-5 разів більший ніж потужність насоса.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Гарантированное поступление в Турцию с Excourse!

Чи можна замінити UPS акумулятором та автомобільним інвертором

Автоакумулятор схожий пристрій з ДБЖ батареями, тому використовувати разом ДБЖ його можна, але для акумулятора це буде мати негативний вплив.  ДБЖ та інвертор використовують для живлення загальної мережі, але в цих двох пристроях різні функції. ДБЖ – це прилад який зберігає живлення, а інвертор перетворює живлення з постійного на змінне.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: