ТОП пластичних хірургів України

ТОП пластичних хірургів України

ТОП пластичних хірургів України

Сучасна реконструктивна та естетична медицина включає не один хірургічний напрямок. Найбільш затребуваною та перспективною вважається область пластичної хірургії. Пластичні хірурги перебувають у умовах високої конкуренції. Щоб займати лідерські позиції, лікареві потрібно мати супутні якості, досвід та освіту.

Сьогодні пластична хірургія з розряду VIP послуг йде у звичайні планові процедури, які може собі дозволити будь-який пацієнт. Мистецтво комбінувати хірургічні втручання з малоінвазивними процедурами, що дає з максимально гармонійний ефект  корекції  зовнішності. Але головне все ж таки залишається правильний вибір лікаря, практика і досвід якого вселяє довіру і безпеку.

Ми проаналізували український ринок пластичних хірургів, та керуючись параметрами оцінки якості робіт, безпеки проведення хірургії, професіоналізм та науковий підхід у вдосконаленні своїх навичок, виділили наступних хірургів:

№1 ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ

Роман Миронович Левицький

Левицький Роман Миронович – хірург вищої категорії з 27-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, провів 16 000 успішних операцій. Закінчив дворічну клінічну ординатуру на кафедрі пластичної та естетичної хірургії Санкт-Петербурзької медичної академії післядипломної освіти. Сертифікований для роботи у найближчому зарубіжжі та європейських країнах. Стажувався та практикувався у Бразилії, Німеччині, Франції, Америці.

Screenshot - 2021-11-24T113935.600

№2 ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ

Андрій Леонідович Харків

Практикує у місті Київ. Доктор медичних наук, професор, президент Всеукраїнської Асоціації Пластичної Хірургії та Української Академії пластичної хірургії, завідувач кафедри пластичної хірургії КМУ, член Європейської Академії лицьової пластичної хірургії, Американської Асоціації пластичних хірургів. Має понад 25 років досвіду. На рахунку понад 15 тисяч успішно проведених пластичних операцій. Топ хірург у напрямках:

Screenshot - 2021-11-24T114300.167

№3 ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ

Євген Самойленко

Геннадій – доктор медичних наук, професор, хірург вищої категорії. Пластичний хірург естетичної, реконструктивної та відновлювальної хірургії.

Завідувач кафедри хірургії, ендоскопії та реконструктивно-відновної хірургії Донецького національного медичного університету.

Член президії Всеукраїнської Асоціації Пластичних хірургів. Стажувався у Selly Oak University Hospital (Бірмінгем, Англія).

Асистент кафедри шпитальної хірургії, доцент кафедри комбустіології та пластичної хірургії Донецького національного медичного університету ім. М. Горького.

Screenshot - 2021-11-24T114755.486

№4 ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ

Олексій Дабіжа

Спеціальність: пластичний хірург, найвища категорія. Освіта Одеський національний медичний університет, медичний факультет. Досвід роботи: 18 років. Науковий ступінь: кандидат медичних наук. Сертифікований член Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних, естетичних хірургів (ВАПРЕХ). The International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS).

Screenshot - 2021-11-24T115212.887

№5 ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ

Михайло Шулак

2011 року закінчив Київський Національний Медичний Університет ім.А.А.Богомольця. Пройшов інтернатуру з дитячої хірургії та спеціалізацію із загальної хірургії. Підготовку з пластичної хірургії проходив на міжнародних майстер-класах та тренінгах, на кафедрі пластичної хірургії НМУ ім.О.О.Богомольця. Маю великий досвід роботи, спеціалізуюся на збільшенні грудей та ринопластику. Автор 5ти наукових публікацій у міжнародних журналах. Навчався сучасним методикам мамопластики у легендарного пластичного хірурга Dr. Demetris Stavrou. Працював у багатьох провідних клініках Києва.

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: