Дубинський оприлюднив фейк, щодо оголошення підозри заступнику начальника Одеської митниці (Документ)

Дубинський оприлюднив фейк, щодо оголошення підозри заступнику начальника Одеської митниці (Документ)

Нардеп Олександр Дубинський збрехав, щодо оголошення підозри в кримінальному злочині заступнику начальника Одеської митниці Денису Пудрику

Народний депутат від партії “Слуга Народу” Олександр Дубинський у своєму Telegram каналі виклав інформацію, що правоохоронними органами здійснюються обшуки в Одеській митниці, та про те, що заступнику керівника цієї митної установи Денису Пудрику, через отримання ним неправомірної вигоди (хабаря), оголошено підозру в кримінальному правопорушенні.

“В Черноморске обыски на таможне. Вручено подозрение в получении неправомерности выгоды первому заместителю руководителя Одесской таможни Пудрику”, – написав народний депутат.

Скріншот

Згідно отриманої інформації від джерел в правоохоронних органах редакцією НСН з’ясовано, що в зоні діяльності Одеської митниці правоохоронці дійсно проводили обшуки та виїмку документації щодо зловживань під час митного оформлення транспортних засобів за період 2018-2020 років, але заступнику керівника митниці жодних підозр висунуто не було, так як він не являється фігурантом кримінального провадження. Його лише як керівника ознайомили з Ухвалою суду на проведення обшуку та виїмки.

Ухвала Печерського районного суду міста Києва👇

 

\

Суддя Печерського райсуду задовільнив клопотання прокурорів, та дозволив їм по кримінальному провадженні #62019000000001709 від 06.11.2019 здійснити обшук в приміщенні Одеської митниці з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини кримінальних правопорушень, відшукання первинних документів, що свідчать про проведення фінансових операцій, знарядь кримінальних правопорушень, зокрема документів (в т.ч. підроблених) рядом комерційних установ, які безпосередньо задіяні в протиправні діяльності під час розмитнення транспортних засобів в Одеській митниці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Охорона Дубинського побила ветерана за запитання, йому знадобилась медична допомога (ВІДЕО)

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: