Довідка про несудимість для роботи за кордоном

Довідка про несудимість для роботи за кордоном

Цьогорічний період суттєво відрізняється від періоду минулих років. Це пов’язано російською агресією проти України. Багато людей виїхало за кордон. Але подорожі вже не ті, хоча люди явно прагнуть вижити. А для цього потрібно працювати в тому числі за кордоном. Зараз ми зіткнулися з привидом значної кризи, і багато людей змушені змінити місце роботи, щоб покращити своє матеріальне становище.

Одним із таких варіантів є сезонна робота, яка виконується за межами країни. З організацією такої поїздки проблем не повинно виникнути. В даний час існує безліч компаній, які займаються підбором співробітників на сезонну роботу, організацією транспорту, проживання, харчування і т. д. В інтернеті можна знайти багато оголошень про пошук сезонних працівників, важливо лише вибрати безпечний варіант. Пам’ятайте, однак, що ми несемо відповідальність за підготовку необхідних документів, оскільки вони можуть знадобитися в таких ситуаціях. Це не те, що ми беремо ID-картку чи паспорт, сідаємо в організований автобус і їдемо на роботу. Одним з документів, необхідних для влаштування на таку роботу, може бути довідка про несудимість abc-lviv.com.ua. Документи найчастіше вимагають в оригіналі, в паперовому варіанті, хоча віднедавна з’явилася можливість подати заявку і онлайн. Проте насправді все залежить від роботодавця за кордоном, який візьме нас на роботу. У кожного свої вимоги, одному потрібен електронний сертифікат, іншому – оригінал паперу з державними печатками. Також не виключено, що знадобиться додаткова легалізація такого документа, але про це пізніше.

Ми можемо подати заяву на отримання довідки про несудимість у багатьох місцях України, однак процедура потім займає досить тривалий час. Прискорений варіант –  звернувшись в сервісні центри МВС, де такий документ можна отримати практично «на місці». Однак для отримання сертифікату потрібно їхати і часто стояти в дуже довгій черзі. Люди, у яких уже організована вся поїздка на роботу для таких процедур, можуть не мати часу чи бажання це робити, і вони справді дбають про те, щоб усі формальності завершилися якнайшвидше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Що таке обмін криптовалюти і як цим користуватися?

У такі моменти на допомогу приходять компанії, що спеціалізуються на зборі довідки про судимість, наприклад «ABC Center Львів». За невелику плату вони можуть стати в чергу від нашого імені, завантажити документ і надіслати його нам. Цікаво, що (за потреби) такі компанії також можуть виконати переклад того чи іншого документа або отримати його легалізацію в Міністерстві закордонних справ. Це може бути особливо важливо під час подорожей до країн за межами Шенгенської зони. Наприклад, у Норвегії документ, виданий українською мовою, ніхто не зрозуміє, а щоб ним там користуватися, його необхідно додатково легалізувати для здійснення легальних операцій за кордоном.

Апостиль — оскільки ми говоримо про це — це необхідно для використання документа в країні, яка є учасницею Гаазької конвенції 1961 року. Ця конвенція стосувалася скасування вимоги легалізації іноземних державних документів. З іншого боку, якщо країна, до якої ми їдемо, не підписала цю конвенцію, то ми маємо відвідати з документом не лише Міністерство закордонних справ, а й посольство країни. Більшість посольств знаходиться у Києві, але є установи і за межами України. Було б важко і дорого подорожувати поодинці кількома установами, розташованими в різних містах або навіть країнах. Однак також пропонуються послуги легалізації в посольствах у Берліні чи Брюсселі. Тому пов’язані з цим витрати слід перерахувати, тому що дуже часто виходить так що скористатися послугами посередницьких установ у таких процедурах набагато дешевше та швидше. Крім того, ми впевнені, що послуги будуть виконані правильно і ми отримаємо документ, оформлений для використання за кордоном відповідно до вимог нашого майбутнього роботодавця.

Однак необхідність завантажувати довідку про несудимість стосується не тільки поїздок на роботу за кордон. Дуже часто роботодавці в Польщі також вимагають пред’явити такий документ під час процедури працевлаштування даної особи. Мало хто знає, що, наприклад, при влаштуванні на роботу опікуном у літні табори ми повинні надати до заяви діючу довідку про несудимість. У разі працевлаштування в Польщі легалізація такого документа або його переклад потрібна порівняно рідко. Однак завантажувати цей документ доводиться все частіше. Роботодавець ретельно перевіряє потенційного працівника.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Оленич, Прокопив и Терентьев помогают коллаборантам Фисталям в уничтожении столетнего здания на Подоле

Довідка про несудимість може знадобитися в багатьох випадках. Якщо роботодавцю чи іншій установі, яка вимагає від нас цього, потрібна паперова версія, а не звичайна роздруківка з он-лайн системи, то ми повинні враховувати необхідність звернення до суду в цьому випадку. Живучи у Києві чи околицях, можливо, з цим немає великої проблеми, але людям з менших міст важче влаштувати такі справи. Витрати, пов’язані з поїздкою чи навіть ночівлею у великому місті, якщо не вдається вирішити питання за один день, можуть бути значними. У такі моменти і коли час для нас важливий, ви можете подумати про те, щоб замовити таку послугу компанії, що спеціалізується на цих питаннях. За невелику плату вони можуть надати послугу і надіслати нам готовий документ. Це також має сенс із більш складними процедурами, коли документ потребує додаткової легалізації або перекладу на іноземну мову. Але кожен випадок розглядається індивідуально, і тільки від нас залежить, буде нам ця можливість вигідною чи ні. Багато хто любить доводити справу самостійно, відчуваючи, що справа вирішена. Передаючи ваші документи фірмі, яка спеціалізується на наданні послуг, але має перевірений статус і хороші висновки, ми можемо, однак, відчути, що справа буде доведена до кінця найкращим для нас способом.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: