ЦВК скасувала реєстрацію кандидата зі «Слуги народу» Куницького, він готовий судитися

ЦВК скасувала реєстрацію кандидата зі «Слуги народу» Куницького, він готовий судитися
Центральна виборча комісія вирішила зняти з виборів кандидата в депутати від партії «Слуга народу» по 169 округу міста Харкова Олександра Куницького.

Причиною такого рішення у ЦВК назвали те, що Куницький не перебував на території України протягом 5 років, як того вимагає законодавство.

Заяву із вимогою встановити порушення Куницьким конституційних вимог та зняти його з виборів до ЦВК подав інший кандидат по цьому округу — Олег Петріченко.

За даними Державної прикордонної служби, Куницький не перебував на території України з 15 березня 2015 року до 5 грудня 2015 року, що перевищує дозволені 90 календарних днів.

Сам Куницький стверджує, що перебував увесь цей час у службовому відрядженні за дорученням «1+1 Продакшн» та у зв’язку з діяльністю як член ГО «Всеукраїнське студентське братство «Еліта нації»», проте ЦВК відмовилися брати цю інформацію до уваги та скасувала реєстрацію.

Напередодні Куницький заявив у Facebook, що його намагається зняти з виборів кандидат від Блоку Петра Порошенка Олександр Грановський. Після оголошення ЦВК про зняття його кандидатури, Куницький написав: «Грановський чудово знає, що я відновлюсь через суд і виграю по 169 округу!»

Раніше з’явилася інформація про наявність в Олександра Куницького подвійного громадянства, що заборонено українським законодавством.

Куницький згодом підтвердив, що є громадянином Ізраїлю, проте стверджує, що на момент подачі заяви в ЦВК написав заяву в генеральне консульство Ізраїлю в Києві про відмову від ізраїльського громадянства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  ВСУ «разобрали на камни» штаб россиян мощным ударом

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: