Чому слід задуматися про відкриття бізнесу на Маврикії

Чому слід задуматися про відкриття бізнесу на Маврикії

Перш ніж прийняти рішення про вихід на нові ринки, необхідно ознайомитись зі всіма нюансами ведення бізнесу в тій чи іншій країні. Часто підприємці зацікавлені у відкритті бізнесу з вигідною податковою системою й обирають країни з офшорних зон. Одним із популярних напрямків є африканський континент, де функціонують держави з прогресивною юрисдикцією. Зокрема, виділяється Маврикій – острівна країна, через яку з’єднуються торгівельні шляхи Африки, Європи та частини Азії.

Особливості реєстрації бізнесу для іноземців

Іноземні інвестори та підприємці обирають для реєстрації свого бізнесу офшорні зони на Маврикії завдяки стабільному розвитку економіки, наявності сприятливого та прозорого середовища для бізнесу. Маючи сприятливу банківську систему та розвинену фінансову, країна дає підприємцям можливість розвиватися у таких напрямках бізнесу, як міжнародна торгівля, ІТ, фінансові послуги, туризм, фондова діяльність.

Республіка Маврикій підтримує та розвиває сприятливі умови для залучення іноземних бізнесменів. Так, якщо фірма не здійснює жодної діяльності на території держави, то вона повністю звільняється від місцевих податків, тому і реєстрація офшору цій країні приваблива. Крім цього, сприяють популярності і такі умови:

  • простий процес реєстрації;
  • можливість відкриття фірми віддалено;
  • створені пільги для нерезидентів;
  • не оподатковуються дивіденди, приріст капіталу, спадщина тощо;
  • відсутність умов для мінімального розміру статутного капіталу;
  • відсутність вимог щодо обов’язкових перевірок;
  • нерезиденти сплачують податки лише з доходу, отриманого на території країни.

В цілому вийти на міжнародний ринок в цій країні вигідно, оскільки в ній створене сприятливе інвестиційне та політичне середовище, а також нескладна база законів. Навіть останні зміни в податковій системі не порушили права нерезидентів щодо несплати податків до місцевого бюджету.

Реєстрацію бізнесу варто довірити фахівцям

Коли мова йде про бізнес за кордоном, необхідно розуміти специфіку реєстрації, збору документів та подальшої діяльності. Довірити власну справу на початку її заснування рекомендовано таким професійним юридичним компаніям, як «Азола». Тут можна дізнатися інформацію про податки та як легально зменшити їх навантаження, про всі можливі форми компанії, про вимоги до звітності, отримати допомогу з документами та підтримку протягом всіх етапів.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: