Через оцифровку документів на нерухомість СБУ кошмарить київських комунальників та бізнес

Через оцифровку документів на нерухомість СБУ кошмарить київських комунальників та бізнес

Бандити в СБУ заворушилися через загрозу оприлюднення нелегальних оборудок з нерухомістю в Києві – повідомляє в своєму блозі громадський активіст, доброволець Ярослав Бондаренко

“СБУ друга Володимира Зеленського лейтенанта Івана Баканова продовжує фабрикувати справи проти КМДА та кошмарити київських підприємців. Тепер цим займається контрозвідка СБУ!” – говорить Бондаренко

Служба Безпеки України — деградація 

Мені, як людині, яка з 2014 року служила на благо України та постійно співпрацювала з Службою Безпеки України в напрямку виявлення і затримання терористів та сепаратистів у Донецький області, збору інформації, розробки та втілення інформаційних операцій — гидко спостерігати за деградацією, яка посилюється у головній силовий структурі нашої країни з кожним днем. Це вже не перший мій матеріал, в якому фігурують співробітники СБУ , хто пропустив — дивіться на моєму каналі, і щоб не пропускати — просто підпишіться на мій канал.
З самого початку кишенькова СБУ почала обслуговувати бізнес-інтереси нової влади та пресувати всі хто цією владою невдоволений.

СБУ: пресування активістів, зрадники та агенти ФСБ в Україні

Почалося все з пресування активістів яки виступали проти капітуляції коли Зеленський всім розповідав про те що “нужно просто пєрєстать стрєлять” а українські воїни тим часом гинули від ворожих куль та снарядів. Вже тоді злочинний наказ про те що не можна відкривати вогонь у відповідь уніс багато життів захисників України.

В Україну повернулись відверті зрадники та агенти ФСБ, а головою ОП став агент впливу Росії — Андрій Єрмак, якого міжнародні ЗМІ пов’язують з російськими спецслужбами. Потім відбувся злив операції ще не “баканівської” СБУ по російським найманцям з ЧВК “Вагнера” і ще ряд інших зливів.

В ОП зайшли антимайданівці Татаров, Смірнов та інші.

А що СБУ?

У СБУ зараз стоять зовсім інші завдання. Пресувати ворогів влади, віджимати бізнеси, залякувати та фабрикувати справи.

По суті повернулися часи Віктора Януковича — “Злочинна влада” 2.0.

Окремим видом діяльності зеленого СБУ стала так звана “робота” по законно вибраному київському міському голові — Віталію Кличку. Я вже неодноразово розповідав як оборотні в погонах пресують комунальників та київських підприємців які розвивають київську туристичну та спортивну інфраструктуру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Детектив НАБУ Гюльмагомедов уличен в схемах банкротства «Укрзалізнииці»

Також я вже розповідав як ЗЕ-СБУ блокувало роботу Головного інформаційно-обчислювального центру КМДА. Тоді суди за поданням СБУ масовореанімували старі, давно закриті справи, слідство за якими вже неодноразово заходило в глухий кут.

Справи відновлювались десятками чи навіть сотнями. За цими справами постійно проходили обшуки, вилучення обладнання та тисяч документів через що роботу комунальних підприємств було заблоковано.

Тоді справи по київським комунальним підприємствам нагадували «коврове бомбардування». Лупили по всім в надії може щось вилізе.

А якщо не вилізе — домалюємо.

Наприклад, керівництво управління освіти КМДА звинувачували в тому, що вони перерахували бюджетні гроші компаніям, що робили ремонти в будинках шкіл, до того, як ці ремонти були завершені.

Обкрадати дітей на ремонтах в школі — це, звичайно ж, остання справа …
Але, тільки в тому випадку, якщо вина підозрюваних доведена в суді.

На жаль, подальше розслідування стало все менше схожим на боротьбу за світле майбутнє підростаючого покоління.

Незрозуміло яким чином фабула кримінального провадження про недороблені ремонти в школах перетворилася в масштабну справу про закупівлі програмного забезпечення і високотехнологічного обладнання для ліфтового господарства Києва.

Як я вже казав, не виключено, що через зовнішньої схожості київських шкіл з київськими ліфтами.

Саме цікаве, що суддів які приймали рішення про відкриття кримінальних проваджень та обшуки, зелені “рєшали” також підбирали за принципом всеїдності.

Так наприклад суддя яка штампувала кримінальні справи тоді на користь ОП — Віра Левко до цього звільняла активного учасника анексії Криму, а також опинялась в центрі скандалу стосовно конфлікту інтересів через те що її батько Пошва Богдан Миколайович є суддею Верховного суду України при тому її чоловік — Левко Ігор Іванович у 2010-2011 роках був помічником прокурора Дніпровської прокуратури Києва, потім отримав свідоцтво адвоката і у 2015 році задекларував мільйон гривень доходу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Баканов не задекларував іспанську фірму, в якій він і досі займає керівну посаду – «Схеми»

Але це вже історія. Зараз полізли нові факти роботи на інтереси зе-влади СБУ разом з кишеньковими суддями.

26 жовтня на сторінці СБУ у Фейсбуці з’являється пост. СБУ:

посадовці КМДА розікрали 12 млн грн, виділені на запуск цифрових сервісів
Ці кошти мали бути спрямовані на оцифрування технічної документації об’єктів нерухомого майна.
Але «осіли» в кишенях корумпованих чиновників.
Як встановила СБУ, до організації оборудки причетні щонайменше три юрособи:
Департамент комунальної власності міста Києва (у структурі КМДА)
Комунальне підприємство Київської міської ради «Київське міське бюро технічної інвентаризації»
Приватне підприємство «Лабораторія інформаційних технологій»
Загальна сума контракту становила 40 млн грн, а сам тендер чиновники провели без будь-якого конкурсу.

Почекайте, не шановні правоохоронці, хто вам дає право говорити що “розікрали”. Ви що вже суд? Чи може довели це так зване “розкрадання” в суді?

Жодних експертиз не проведено! І це тільки ваше припущення. Люди добре розуміють, що словам вашої зеленої шобли віри ніякої нема. І про що можуть говорити ці картинки? Що ви в чергове розгромили якесь підприємство та “кошмарите” комунальників та бізнес?

Я вже неодноразово казав, що з СБУ відбулася разюча зміна. Всіх професіоналів та патріотів було звільнено в 2019 році з приходом ЗЕ-шобли до влади. В конторі наразі всім керує непрофесіоналізм та безмежна жадібність.

На місці всіх вищезгаданих підприємств я би подав на цихтак званих правоохоронців до суду і не тільки стосовно заподіяної матеріальної шкоди, а ще і стосовно репутаційних втрат.

Але це вже не зараз, не коли при владі зе-банда з кишеньковими СБУшниками, поліцією, прокурорами та суддями.

1 листопада на сайті КМДА з’являється офіційна заява:
КМДА відкидає всі звинувачення та наголошує на тому що відбувається тиск на комунальні підприємства, а закупівля послуг із оцифрування технічної документації, була здійснена у відповідності до Закону України “Про публічні закупівлі”. І була абсолютно прозорою та конкурентною.

В департаменті заявили, що міська цільова програма «Управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Києва» на 2017-2019 роки та 2019-2021 роки, затверджена Київською міською радою, передбачає створення електронної бази даних технічної документації на об’єкти нерухомого майна міста з метою збереження унікальної документарної спадщини (оригіналів архівних документів на нерухоме майно) та упорядкування технічної документації (інвентаризаційних справ на об’єкти нерухомості міста), що зберігаються у єдиному екземплярі у міському бюро технічної інвентаризації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  «Баканов мог бы прийти в первый день и сказать, что я выполнял его приказы, и я бы не сидел». Как в Киеве пытаются судить экс-председателя Харьковской СБУ

Прочитав це я подумав, може тут і криється причина наїзду? Оцифрування — не просто сканування… це — така штука, в результаті якої всі маєтки і нерухомість будь-кого стає як на долоні. І «схеми» з документами БТІ стають практично не можливими! От тут і заворушилися биндити в СБУ, бо власне рильце — в пуху і спонсори не задоволені…

Але це вже тема подальшого серйозного розслідування. Думаю треба більш ретельно розібратись в цьому питанні та вивести оборотнів в погонах на чисту воду.

Отже що ми маємо при Зеленському та його другу бухгалтеру-лейтенанту Баканову:

  • Брат Єрмака торгує посадами.
  • Антимайданівець Татаров рулить в ОП та правоохоронною системою
  • Справу вагнерівців зливають росіянам
  • Агенти ФСБ Портнов повернувся в Україну та вирішує свої питання.
  • Головний зе-контрабандист друг куратора контрабанді Януковича Калєтніка Ілля Павлюк — керує слугами.
  • Проект Суркова — Верещук призначають міністром окупованих територій.

А Зе-СБУ кошмарить комунальників та бізнес…

До речи так званим розслідуванням та тиском на КМДА та бізнес займається підрозділу департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави в сфері інформаційної безпеки. КОНТРРОЗВІДКА!!! Але про це вже згодом.

Виходить у нас все дуже добре всіх кремлівських щурів, які сидять в ОП та навколо вже викрили. І тепер контррозвідка СБУ немає більше роботи, залишається тільки “кошмарити” КМДА. До речи, вже це вже колись було, пам’ятаєте як влада чотирижди уклоніста звинувачувала Віталія Кличка в державній зраді? Дійсно з 2019 року світ перевернувся “до гори дригом” …

 

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: