Церква УПЦ МП, до якої ходить Баканов, потрапила в скандал, вшанувавши воїнів Росії

Церква УПЦ МП, до якої ходить Баканов, потрапила в скандал, вшанувавши воїнів Росії

Київський Свято-Введенський чоловічий монастир УПЦ МП опублікував у Facebook пост, де вшанував загиблих російських воїнів. Ця церква відома тим, що її прихожанином є глава СБУ Іван Баканов.

Текст на поминання полеглих воїнів Свято-Введенський монастир оприлюднив у суботу, 9 травня.

Жодна країна не поховала стільки воїнів, скільки Росія. Воїном був перший російський святий, благовірний князь Борис… І в найстрашнішій війні, яку вела Росія, відкинувши тоді Бога, чесно боролися тисячі вірян і тисячі звернулися до віри, – йшлося в повідомленні.

Свято-Введенський чоловічий монастир УПЦ МП

Однак пізніше текст допису було змінено: Росію виправили на СРСР.

Зазначимо, що громадський діяч і релігієзнавець Андрій Ковальов у Facebook написав, що це той самий монастир, який відвідує Баканов.

Початковий пост

Змінений пост

До речі, це саме той монастир, прихожанином якої є глава СБУ Іван Баканов, друг дитинства Зеленського та керівник Кварталу 95. Він сам зізнався в інтерв’ю, що ходить у цей монастир, – зазначив він.

Додамо, що в інтерв’ю Главкому Баканов сказав, що відвідує саме Свято-Введенський монастир.

Ходжу до Свято-Введенського монастиря. Цей храм належить Московському патріархату, якого насправді не існує та який вигадали політики для поділу на своїх і чужих, цинічно використовуючи віру в політичних ігрищах, – розповідав очільник СБУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Баканов не задекларував іспанську фірму, в якій він і досі займає керівну посаду – «Схеми»

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: