Блогер пояснив чому не можна голосувати за Ірину Верещук (ВІДЕО)

Блогер пояснив чому не можна голосувати за Ірину Верещук (ВІДЕО)

Вибори будь яку тверезомислячу людину спонукають узнати про кандидатів якомога більше,  чим вони дихають, минуле, кваліфікацію, світогляд, політичні уподобання (чи нема там «руского міра») зв’язки, наявність «зашкварів», тощо. – розповідає на своєму Ютуб-каналі блогер Ярослав Бондаренко.

Як людина відповідальна я на протязі 2020 року вивчав тих хто заявляв про своє бажання балотуватись в мери мого рідного міста Києва. І тепер я маю повне уявлення, що з себе представляє той чи інший кандидат.

На протязі всього цього часу я ділився з моїми глядачами своїми дослідженнями та розслідуваннями. Тепер на передодні виборів я хочу підбити підсумки та згадати основні моменти які варто звернути увагу виборцям стосовно того чи іншого кандидата.

Сьогодні пройдемось по кандидатці від «Слуги Народу» Ірині Верещук.
Отже поїхали

 • Минуле

Ключові фактори на які варто звернути увагу це те:

 1. Зв’язок з Тарасом Козаком – власником каналів Медведчука. Королем контрабанди на західній митниці.
 2. Зв’язок з російськими пропагандистами з видання «Рускій Репортер» Лейбіним та Ахмедовою, яка називала Верещук подругою. До сьогодні Верещук в переписці підтримує цей зв’язок, підтверджено сайтом «Миротоврець».
 3. В інтерв’ю російським сайтам відзначилась відвертою маніпулятивною, властивою медведчуківськми спікерам, ватною риторикою.
 4. Часті виступи майже прописка на каналах медведчука – ЗІК, 112, НьюзВан
 5. Є інформація, що її громадянський чоловік Михайло Кухаренко був серед “альфівців”, які 18 лютого 2014 року спалили будинок Профспілок.
 6. Також її чоловік, зараз – зам. керівника ЦСО «А» СБУ, пов’язаний з російською ФСБшною «Альфою» та продуктом ФСБ – сектою Аллатра, де вже засвітилась і Верещук.
 • Професійність
 1. Як зазначають мешканці маленького прикордонного містечка Рава-Руська, де Верещук була мером – «Не дай бог». Не зроблено нічого доброго. Натомість Верещук спіймана на махінаціях з зімельними ділянками та роздачі землі своїм чисельним родичам.
 2. Варто згадати про те що Верещук не знає Київ. Наприклад на питання в якому напрямку Пріорка вона відповісти не змогла. Потім заявила що вона не Гугл Мепс щоб знати де Пріорка.
 3. Також згадаємо «зашквар» з тролейбусами. Як вона заявила, що Києву необхідно закуповувати більше «електричних тролейбусів» замість «дизелів». Але потім зробила протилежну заяву, що «Тролейбуси з автономним ходом є в Запоріжжі, Чернівцях, Івано-Франківську, Одесі та Житомирі. На жаль та на диво, їх немає в Києві». Чим повиселила користувачів мережі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Процедура оценки квартиры

Політичні погляди.

 1. Неодноразово виступала проти вступу України в НАТО
 2. Розповідала про зовнішнє керування України «Заходом»

Також варто згадати як Верещук оконфузилась з використанням фейка прес-секретаря Путіна – Пескова, що нібито Петро Порошенко вітав Путіна з «днем росії».

Отже однозначно не дай бог нам такого мера – резюмує Ярослав Бондаренко

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: