Барний стілець – чудовий вибір для дому

Барний стілець – чудовий вибір для дому

Зараз доволі часто встановлюють барні стійки у квартирах і приватних будинках. На додачу до них потрібні барні стільці. У громадських закладах – кафе, барах і ресторанах – буде цілком достатньо барного табурета. Проте для дому краще вибрати барний стілець зі спинкою. Найчастіше його роблять з металу чи дерева. Зустрічаються й моделі із пластику, але зазвичай вони менш зносостійкі. Більшість варіантів домашнього дизайну вдало доповнять дерев’яні барні стільці.

Якою має бути висота барних стільців?

Фактично, барний табурет із дерева – це класичний стілець з довшими ніжками. Вважається, що їхня висота до сидіння має бути приблизно на 30 см нижчою за барну стійку чи іншу поверхню, біля якої вони стоятимуть. Однак це лише приблизний орієнтир. За висотою розрізняють 2 основних типи:

  1. Напівбарний стілець має висоту сидіння 55-65 см.
  2. Барний стілець має висоту сидіння понад 65 см.

Остаточний вибір висоти вибору залежить від зросту людей, які на ньому сидітимуть.

Важливі нюанси при виборі барного стільця

Міцність та надійність дерев’яних стільців значною мірою залежить від типу деревини. Найкращим вибором для довговічних меблів є дерева твердих порід. Особливо вирізняється серед них дуб – його деревина напрочуд тверда, зносо- та вологостійка. Перевірені моделі барних стільців із дуба ви можете знайти в компанії LORI. Це вітчизняне підприємство з виробництвом повного циклу виготовляє надзвичайно якісні дубові меблі з 1997 року.

Як і звичайні стільці, барні бувають м’якими, напівм’якими та жорсткими. Певна річ, сидіти на стільці з м’яким сидінням і спинкою значно зручніше. Проте меблі з оббивкою потребують більш дбайливого догляду. Компромісним варіантом може стати жорстка модель зі змінною подушкою. Додатковою перевагою цього варіанту є можливість швидко внести зміни в інтер’єр, просто вибравши інший колір і матеріал подушок на стільцях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Электромобиль PS в месячной подписке: Mercedes продвигает идею Tesla дальше, хочет догнать Формулу-1

Купити барний стілець в Україні краще у виробника, який надає гарантію якості. Адже до цих меблів висувають посилені вимоги стосовно стійкості та міцності через їхню висоту. Зручне користування таким стільцем забезпечує опора для ніг. Добре, щоб між ніжками стільця була не одна, а три-чотири горизонтальні перемички – це забезпечить високу надійність конструкції. Комфортні, стильні та безпечні барні стільці виготовляє компанія LORI. Тут ви можете замовити стандартні моделі та ексклюзивні вироби.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: