Біля будинку російського спецагента Кулініча на Печерську пройшла акція протесту

Біля будинку російського спецагента Кулініча на Печерську пройшла акція протесту

«Комітет народної люстрації» вимагає вивести на чисту воду та  люструвати новопризначеного керівника кримського підрозділу СБУ Олега Кулініча, якого підозрюють в роботі на ФСБ. А також – притягти до відповідальності тих, хто пролобіював його призначення на цю посаду.

«Агента ФСБ — на люстрацію!», «Кулініч, виходь, — бак на тобе чекає!», «Кулініч, дуй до шефів в ГеБе!», «Зрадник — геть з України!», «Кулініч, поверни вкрадені землі! – вони тобі не допоможуть!», «Кулініч, Крим не вкрадеш! » — з такими плакатами мітингувальники влаштували акцію просто у дворі будинку №15 (корп.4) по вулиці Євгена Коновальця на столичному Печерську, де в 28-й квартирі, як дізналися активісти, проживає Олег Кулініч.

В акції протесту взяли участь декілька десятків громадян. На думку протестувальників, призначення на посаду керівника підрозділу СБУ, що займається окупованим Кримом, людини, яка навчався у Вищій школі КДБ та Академії ФСБ, — це злочин, порівняний з державною зрадою.

«Чому ні у кого не виникало підозр? Чому до Кулініча не спрацював закон про люстрацію — адже на ньому ніде тавра ставити, він працював з Кучмою, Януковичем і Деркачами? Дуже схоже на багатоходівку російських спецслужб, які намагаються усіма способами відібрати Крим в України. Ми, українці, не допустимо цього! Шпигун та зрадник Кулініч повинен бути люстрований! І якщо влада не ворушиться, у народу є свій перевірений метод. Сміттєва люстрація Кулінічу забезпечена — баки на нього вже чекають!» — запевнив журналістів один з учасників акції протесту.

Нагадаємо, Олег Кулініч — ветеран СБУ, поступив на службу в період, коли її очолював Леонід Деркач. Пізніше працював разом з сином Деркача-старшого Андрієм, викритим у США російським спецагентом, який в 2006-2007-му очолював «Енергоатом» і «Укратомпром». ЗМІ називають Кулініча другом сім’ї клану Деркачів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Банк «Глобус» Сергея Мамедова уже отмыл сотни миллионов для организованной преступности

Олег Кулініч не раз ставав фігурантом скандалів як чиновник, чиї інтереси лобіювали скомпрометовані політики періоду Леоніда Кучми і Віктора Януковича. А також — як топ-корупціонер, причетний до розкрадання багатомільярдних бюджетних коштів в «Енергоатомі» та Держкомземі.

Восени минулого року Президентом Зеленським Олег Кулініч був призначений керівником Головного управління СБУ в Криму.

Олег Кулініч з 1989 по 1994 роки навчався у Вищій школі КДБ СРСР та Академії ФСБ РФ. Разом з тим, заповнюючи офіційні документи, дану інформацію Олег Кулініч приховав.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: