ЗСУ завдають серії високоточних ударів по тилах армії РФ: знищуються штаби та центри управління

ЗСУ завдають серії високоточних ударів по тилах армії РФ: знищуються штаби та центри управління

Удари по тилових об’єктах армії РФ зменшують її наступальний потенціал, призводять до хаосу у забезпеченні та зривають планування

Збройні Сили України почали системне та методичне знищення центрів керування армії РФ та завдання болісних ударів по базах забезпечення.

Зокрема, вправним ударом, як повідомив радник Міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів на Харківщині був знищений командно-розвідувальний центр 20-ої армії РФ. Цей центр обробляв та передавав у штаб армії аналіз всієї розвідінформації. Зазвичай у таких центрах працює 200-300 осіб, але точні втрати ворога в результаті удару ЗСУ – невідомі.

Генштаб принципово не повідомляє навіть мінімальні деталі таких ударів (і правильно робить)

Таким чином вся 20-а загальновійськова армія РФ залишилась “сліпою”, що значно ускладнює планування операцій, як для наступу, так і в обороні.

Паралельно зі знищенням важливого центру противника у Харківській області Збройні Сили України методично завдають удари по противнику на Донецькому напрямі. І здійснюють це на значній глибині від лінії фронту. Зокрема був знищений склад боєприпасів та логістичний вузол в окупованому Хрустальному (Червоний Луч), який діяв в інтересах усього угрупування противника.

Удари завдаються і по самому Донецьку, де ворог тримає, як штаби, так і передові логістичні бази. Зокрема про успішні дії ЗСУ повідомив одіозний Стрілков-Гіркін. За його словами знищено декілька складів боєприпасів.

Як відомо, один з них знаходився прямо у виставкому центрі Донецька, про що стало відомо волонтерам завдяки OSINT-дослідженню.

Окрім того, за словами Стрілкова-Гіркіна, також “повністю зруйнована та вигоріла будівля 1-го армійського корпусу”.

Водночас активність ЗСУ зі знищення цілей такого порядку може пояснюватись наступним чином. У достатній кількості з’явились засоби для їх знищення – 155-мм артилерія з довжиною ствола у 52 калібри. У поєднанні з активно-реактивними снарядами це дає дальність вогню понад 40 км. До того ж, ЗСУ отримали і високоточні снаряди M982 Excalibur.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Вхідні та міжкімнатні двері - загальні вказівки правильного вибору
Французький CAESAR може вести вогонь Excalibur

Також цілком очікувано прибуття, якщо вже не практичне застосування, далекобійних високоточних ракетних систем HIMARS, навчання розрахунків яких вже завершується або завершено.

Водночас такі удари вкрай важливі, бо “розм’якшують” сили противника, зменшують його наступальний потенціал, призводять до хаосу у забезпеченні та зривають планування.

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: