Живі квіти оптом: що треба знати

Живі квіти оптом: що треба знати

Живі квіти ніколи не втратять своєї цінності. Хоч вони й не стоять довго, але дарують увагу, гарний настрій, відчуття необхідності, піклування, а ще дуже гарну естетику. Це оптимальний варіант, якщо потрібно привітати дівчину, сестру, маму, бабусю, вчительку, керівника чи когось ще.

Зараз дуже активно відкриваються нові магазини, які будують бізнес на продажі півоній, тюльпанів. До речі, живі квіти оптом ціни встановлені дуже вигідні. Вдасться дійсно вийти в плюс. Головне – знайти надійного продавця та популярні сорти квітів.

Переваги букетів з живих квітів

Авжеж, сьогодні вже існують різноманітні довговічні композиції, букети, які доволі складно відрізнити від реальних, проте все одно більшість обирає саме живі квіти. Вони асоціюються з природою, життям, мають неповторну текстуру, приємний аромат. Це частинка гарного настрою, який не вийде надати, якщо принести штучні аналоги.

Натуральні рішення підходять для подарунка на свято, створення затишного інтер’єру, покращення загальної атмосфери. Поки що стандарти не планують змінюватися, тому, якщо ви плануєте будувати бізнес на продажі саме живих квітів – не прогадаєте.

Хто купує квіти оптом

Мова йде не тільки про малих, середніх, великих підприємців, які спеціалізуються на різноманітних або конкретних рослинах. Якщо просто бажаєте організувати велику клумбу на подвір’ї, то також набагато вигідніше придбати квіти оптом, аніж по декілька штук. Важливо розуміти, що не всі вони виживуть, частина не проросте. Іншими словами: чим більше берете, тим краще.

Перед купівлею рекомендується враховувати:

  • сорт;
  • призначення;
  • кольорову палітру;
  • умови зростання та зберігання.

У кожного з різновидів є свої унікальні особливості, тож необхідно спочатку дізнатися якомога більше, а вже потім робити вибір.

Де придбати живі рослини?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Академия SEO, отзывы - мошенники, аферисты, продавцы воздуха, инфоцигане

Сучасний онлайн-ринок пропонує велику кількість сайтів, де можна придбати квіти. Один з таких перевірених ресурсів з гарною репутацією – це https://raiflora.com.ua/. Тут вдасться знайти квіти під будь-який бюджет. Головне — пам’ятати, що всі позиції продаються виключно оптом.

Причини зробити замовлення саме в Raiflora:

  • величезний асортимент;
  • тільки актуальні сорти;
  • висока якість обслуговування;
  • зручні способи оплати;
  • оптимальні ціни.

Доставка дуже швидка та всі стандарти рекомендованого зберігання є дійсними. Квіти ви отримаєте в найкращому вигляді. До речі, відправляють їх повністю по всій країні.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: