Євген Аблов – заступник голови ОАСК їздить на “золотому” Porsche (ФОТО)

Євген Аблов – заступник голови ОАСК  їздить на “золотому” Porsche (ФОТО)

Заступник голови Окружного адмінсуду Києва Євген Аблов їздить на золотистому Porsche.

Відповідні фото журналістка “Слідства.Інфо” Євгенія Моторевська виклала на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук:

“Печерський суд. Ранок.

Недалеко від ґанку паркується золотистий Порше.

– Подивися, яке жлобство, золотий Порше.

– Ага. Аж цікаво, хто з нього вийде.

– Так це ж Аблов!

– Аааааа…Аблов!!!

Заступник голови улюбленого Окружного адмінсуду Києва приїхав в інший суд, ймовірно, буде рішати. Нагадаю, між тим у парламенті вже котрий місяць поспіль припадає пилом законопроєкт про ліквідацію ОАСК. А нас і далі тримають за дурнів”, – зазначила журналістка.

Заступник голови ОАСК Євген Аблов їздить на золотому Porsche (ФОТО)

У свою чергу глава ЦПК Віталій Шабунін зазначив: “Від внесення Зеленським супер-пупер невідкладного законопроєкту про ліквідацію ОАСК пройшло ДВА місяці. За цей час законопроєкт не пройшов навіть профільний комітет Ради. Комітет, який, нагадую, очолює людина Зеленського (А. Костін), і в якому у Зеленського більшість депутатів.

Голова комітету Андрій Костін ТРИЧІ не виносив невідкладний законопроєкт Зеленського на порядок денний. Один раз – випадковість, другий – збіг обставин, третій – закономірність. У цю середу чергове засідання комітету Костіна. Як думаєте, Костін ВЧЕТВЕРТЕ не розглядатиме це питання? Я думаю, що не розгляне, бо Банковій треба підконтрольний ОАСК, щоб знести конкурс на керівника САП, з якого вилетіли недоброчесні кандидати ОП (серед яких сам Костін). Підкажіть, хто більший рагуль: суддя на золотому порше чи політик, який його захищає?”

Як повідомлялося, 13 квітня президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради як невідкладний проєкт закону №5369 “Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва” (ОАСК). Цей законопроєкт передбачає створення Київського міського окружного адмінсуду.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Манчкін: аналітичний огляд популярної карткової гри

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: