Захистити Європу: Як почалася активна фаза навчань Defender-Europe 21 під керівництвом США

Захистити Європу: Як почалася активна фаза навчань Defender-Europe 21 під керівництвом США

Більше 28 000 військових з 26 країн країн-членів НАТО і партнерів беруть участь у масштабних навчаннях Defender-Europe 21. Навчання, метою яких є метою яких є розбудова стратегічної готовності, бойової та оперативної сумісності між США, союзниками по НАТО і партнерами, триватимуть до середини червня

Назва щорічних навчань перекладається як «Захисник Європи». Цього року, зважаючи на підозрілу військову активність Росії, вони набувають особливого сенсу. Після того як закінчилися російські навчання, прийшла черга військам Альянсу показати себе у всій красі. В травні починається активна фаза навчань.

Defender Europe – це щорічні великомасштабні багатонаціональні спільні навчання під керівництвом армії США, спрямовані на підвищення готовності та взаємодії між США, НАТО і збройними силами партнерів. Цього року однією з цілей навчань у НАТО назвали демонстрацію здатності «виступати в якості стратегічного партнера в галузі безпеки на Західних Балканах та в регіонах Чорного моря, зберігаючи водночас наші можливості в Північній Європі, на Кавказі, в Україні та Африці».

Навчання Defender Europe-2021, згідно з інформацією Командування Сухопутними силами США в Європі та Африці, включатимуть наступні заходи:

  • На початку травня буде проведено десантні навчання в Естонії, Болгарії та Румунії за участю 7 000 військових з 11 країн.
  • З середини травня до початку червня більше 5 000 військових з 8 країн проведуть навчання Immediate Response з вогневих стрільб а також логістичну операцію. Також у цей період в рамках навчань Saber Guardian більше 13 000 військових з 19 країн проведуть навчання з вогневих стрільб, протиракетної оборони та масштабної медичної евакуації.
  • В червні в рамках командних навчань планується проведення операцій на території 104 країн на двох континентів.

О 06:00 за місцевим часом 26 квітня USNS Bob Hope став на якор у Дурресі, Албанія, щоб розпочати спільні операції з логістики на березі. Це означає початок розгортання активної частини DEFENDER-Europe 21. З цього часу і до 13 червня, коли навчання планується закінчити в Будапешті, операції пройдуть у різних країнах, включаючи Албанію, Боснію та Герцеговину, Болгарію, Хорватію, Естонію, Німеччину, Грецію, Угорщину, Північну Македонію та Румунію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Павел Борулько (Рычков): как за взятку Лукашенко выдал гражданство банковскому схемщику и мегааферисту

Загалом заплановано участь близько 28 000 особового складу з 26 країн, у тому числі 2100 бійців національної гвардії та 800 резервістів з континентальної частини Сполучених Штатів.

Маневри охоплюватимуть три континенти та включатимуть міжконтинентальні повітряно-десантні операції.

Судно військового командування США USNS Bob Hope 24 березня прибуло в порт Джексонвілл у Флориді, США.  Bob Hope є першим кораблем, який завантажився військовою технікою для майбутнього розгортання DEF21.

DEFENDER-Europe — це щорічні широкомасштабні багатонаціональні спільні навчання під проводом армії США в Європі та Африці, спрямовані на формування стратегічної та оперативної готовності та взаємодії між США, союзниками та партнерами НАТО.

Спираючись на успіх минулорічних навчань, DEFENDER-Europe 21 включає більшу кількість союзників НАТО та країн-партнерів, які проводять заходи на більш широкій території, ніж у 2020 ріці. 

Вертольоти AH-64 Apache починають підготовкe до DefenderEurope 21фото: twitter U.S. European Command

DEFENDER-Europe 21 охоплюватиме кілька пов’язаних навчань, включаючи:

SWIFT RESPONSE (початок — середина травня) —  повітряно-десантні операції в Естонії, Болгарії та Румунії із залученням понад 7000 військовослужбовців з 11 країн.

IMMEDIATE RESPONSE (середина травня — початок червня) — понад 5000 військовослужбовців з 8 країн розподілятимуться по 31 полігоні в 12 різних країнах для проведення навчань. Також відбудеться спільна логістична операція на суші.

SABER GUARDIAN (середина травня — початок червня) — понад 13 000 військовослужбовців з 19 країн проводитимуть вогневі та протиповітряні та протиракетні оборонні операції, а також широкомасштабну медичну евакуацію.

Вправи на командному пункті (червень) — приблизно 2000 особового складу буде здійснювати здатність штабу керувати багатонаціональними сухопутними військами в спільних та комбінованих навчальних умовах, зберігаючи реальні операції у 104 країнах на двох континентах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Все про натяжные потолки

фото: twitter U.S. Army Europe and Africa

DEFENDER-Europe 21 також буде пов’язано з двома ключовими навчальними заходами:

АФРИКАНСЬКИЙ ЛЕВ (середина травня — середина червня) — прем’єрний щорічний навчальний захід командування США в Африці, в рамках якого майже 5000 військовослужбовців з приблизно 24 країн навчатимуться на предмет медичної готовності, виконуватимуть широкомасштабні вогневі вправи та проводитимуть повітряні, морські навчальні вправи передового командного пункту. Все це відбуватиметься переважно в Марокко.

STEADFAST DEFENDER (середина травня — початок червня) — нова серія навчань НАТО, зосереджена на трансатлантичному зміцненні Європи, що демонструє здатність НАТО швидко реагувати на весь спектр загроз.

Перший конвой військ армії США, прибув до Боснії та Герцеговини. Колона з 48 солдатів та офіцерів привезла допоміжний персонал, обладнання та матеріали для навчань.Фото: twitter US Embassy Sarajevo

Дивіться також фоторепортаж: Як російська армія залишає Крим

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: