В Амстердамі закриють квартал червоних ліхтарів

В Амстердамі закриють квартал червоних ліхтарів

В столиці Голландії Амстердамі влада ухвалила рішення закрити квартал червоних ліхтарів в історичному центрі міста.

Про це пише видання Independent.

Муніципальна рада підтримала пропозицію мера Амстердама Фемке Халсеми закрити квартал червоних ліхтарів. Це частина плану з перезавантаження туризму – влада хоче змінити імідж столиці Нідерландів, що асоціюється з вільним продажем канабісу та секс-пригодами.

Квартал червоних ліхтарів розташований в історичному районі Де Валлен. Секс-працівниці в вітринах борделів стали визначною пам’яткою, їм надають небажану увагу і ображають, – розповіла Халсема.

За словами Халсеми, закриття кварталу червоних ліхтарів дозволить залучити в місто туристів нового типу, зробити суспільний простір доступнішим і розширити зелені зони.

Щоб припинити “приниження жінок великими групами туристів”, мерія планує відкрити “еротичний центр” для секс-працівниць за межами історичної частини міста. Де саме, поки невідомо.

Водночас повії, які працюють у кварталі червоних ліхтарів незадоволені таким рішенням місцевої влади. Опитування партії лобістів Red Light United показав, що 90% секс-працівниць хотіли б залишитися в центрі Амстердама, оскільки там завжди є клієнти, повідомляє The Guardian.

Нагадаємо, пісенний конкурс Євробачення -2021 у Роттердамі в Нідерландах відбудеться попри пандемію коронавірусу, але за новими умовами. Цьогорічний пісенний конкурс у Нідерландах відбудеться 18-22 травня. Відомо, що у 2021 році в “Євробаченні” візьме участь 41 країна, в тому числі Україна. Від нашої країни виступатиме гурт “Go_A” з піснею “Шум”.

Євробачення цьогоріч буде у незвичному для глядачів форматі. Зокрема, співаки для участі в конкурсі зможуть використовувати записи власних композицій. Запис відбуватиметься в режимі реального часу (як це було б на конкурсі) без редагування вокалу або будь-якої частини самого виступу після запису. Він додав, що така участь буде можливою лише у двох випадках: співак не зможе приїхати до Нідерландів або повинен ізолюватися після приїзду. Під час запису виступів своїх конкурсантів від телекомпаній вимагатимуть дотримання всіх вказівок для забезпечення чесності та прозорості проведення Євробачення.

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: