З січня-лютого 2024 з рахунків Pin-UP в Україні, на рахунки росіян виведено майже 200 млн. грн

З січня-лютого 2024 з рахунків Pin-UP в Україні, на рахунки росіян виведено майже 200 млн. грн

Протягом січня-лютого 2024 року з рахунків Pin-UP в Україні на рахунки росіян у Guruflow Team Limited було виведено майже 200 млн грн. Це ще раз підкреслює тіньові схеми, за якими працює ця компанія, та шкоду, яку вона завдає українській економіці.

Контроль над Pin-UP з боку росіян є серйозною підставою для скасування ліцензії. Незрозуміло, чому КРАІЛ та Іван Рудий протягом такого тривалого часу ігнорували цю інформацію та не вживали відповідних заходів.

Ситуація з «кришою» Pin-UP з боку СБУ та НБУ, викликає серйозну занепокоєність. Це свідчить про системну корупцію в цих органах, яка дозволяє незаконному бізнесу процвітати.

Добре, що фінмониторинг зреагував на ситуацію та заблокував рахунки Pin-UP. Також важливо, що ДБР розпочало розслідування цієї справи. Це дає надію, що винні будуть покарані, а Pin-UP позбавиться ліцензії.

Щодо компанії ФК «Єдиний Простір» та її можливого зв’язку з Pin-UP та росіянами. Їх діяльність потребує ретельного розслідування з боку відповідних органів.

Також важливо, щоб Мінцифри та віце-прем’єр-міністр Михайло Федоров, який знає про цю проблему, вжили заходів для усунення загроз, пов’язаних з діяльністю Pin-UP та ФК «Єдиний Простір».

Необхідно негайно припинити діяльність цих компаній в Україні, а також провести ретельне розслідування їхньої діяльності.

Важливо, щоб українська влада вжила всіх заходів для захисту національної безпеки та економіки від подібних загроз.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Предатель, соратник Медведчука Николай Петренко задержан

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: