З чого складається система відеоспостереження?

З чого складається система відеоспостереження?

Системи відеоспостереження, які можна придбати за посиланням worldsecurity.com.ua, стають все більш поширеним рішенням у всіх типах об’єктів — як державних, так і приватних. Вони складаються з набору камер і цифрового запису. Камери відеоспостереження записують відеозображення, а цифровий реєстратор зберігає їх протягом кількох днів.

Функціонування відеоспостереження

Як працює відеоспостереження? Камера зберігає зображення, яке перетворює та надсилає на цифровий записувач, який зберігає дані, які потім можна відтворити на моніторі. Записи доступні в режимі реального часу, але також можна переглядати раніше записані записи.

Отримання зображення та відеозапис є основною функцією системи відеоспостереження, що складається з камер безпеки. Чому це варто реалізувати?

Які переваги даної системи моніторингу?

Система відеоспостереження дозволяє записувати зображення з камер під час вашої відсутності, а також дозволяє бачити активність людей у ​​певній зоні в режимі реального часу, а також контролювати кімнати без необхідності перебування в них. Камери також мають стримуючий ефект — від крадіжок або вандалізму . Часто інформація про застосований моніторинг фактично знімає бажання вчинити заборонену дію.

Великою перевагою впровадження відеоспостереження є те, що нам не потрібно бути фізично присутнім, щоб побачити певну ситуацію. Щоразу, коли трапляється інцидент, ми можемо переглядати записи, щоб на власні очі побачити, що сталося. Цифрові рекордери зазвичай підключаються до 4, 8 або 16 камер, завдяки чому ми можемо переглядати до 16 переглядів одночасно на одному екрані.

З яких елементів складається система відеоспостереження?

Для перегляду та запису зображень камери потрібні наступні компоненти:

  • відеокамери, що записують зображення,
  • цифровий відеомагнітофон, який зберігає зображення камери на жорсткому диску.

Є кілька комплектів відеоспостереження. Варто скористатися порадами професіоналів, адже так ви можете бути впевнені, що обираєте правильну систему відеоспостереження, яка задовольнить усі ваші потреби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  В Херсонской ОГА отпраздновали 8 марта эротическими танцами

Для чого потрібен цифровий диктофон?

Цифровий диктофон або рекордер — це пристрій, який дозволяє записувати відео на цифровий носій, зазвичай на жорсткий диск. Крім того, він має ряд особливостей, які відрізняють його від звичайного диктофона:

  • Запис і візуалізація декількох каналів одночасно. Реєстратор здатний відображати і записувати до 16 камер одночасно, в залежності від моделі.
  • Багатозадачність. Диктофон може виконувати кілька завдань одночасно. Наприклад, він може продовжувати запис відео з відеокамер, дозволяючи вам переглядати попередні записи.
  • Розширена система кодування. Цифрові рекордери останнього покоління мають таку систему кодування зображення, яка забезпечує високу компресію при збереженні високої якості. У результаті ми можемо записувати більше годин із тією самою ємністю жорсткого диска та чудовою якістю зображення.
  • Підключення до мережі. Ethernet дозволяє керувати рекордером з локально підключеного комп’ютера. Це дуже корисно, наприклад, щоб мати можливість переглядати записи з комп’ютера в офісі, коли пристрій фізично встановлено в робочій кімнаті. Крім того, ми можемо налаштовувати, переглядати камери або виконувати резервне копіювання, незалежно від того, що переглядається на головному моніторі.
  • Вихід на подвійний монітор включає вихід на монітор для «аудиторії» , який містить інформацію та зображення, якими ми хочемо поділитися, і вихід на приватний монітор, який відображає всю контрольну інформацію та записи.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: