«Єрмак його друг, а Лерос — аферист», сказав Зеленський на зустрічі фракції СН

«Єрмак його друг, а Лерос — аферист», сказав Зеленський на зустрічі фракції СН

«Коротше, Рафік не віноуват» — Зеленський по суті заявив саме це, за словами нардепів, що були на зустрічі с приводу корупційних дій братів Єрмаків.

Про це повідомляють джерела Дзеркало тижня.

«Андрій Єрмак «був і є його другом«. По-друге, Гео Лероса, який оприлюднив оперативні записи Служби безпеки України, глава держави назвав аферистом. І, по-третє, президент підкреслив: «Я ні в кого нічого не брав«.

Єрмак назвав себе «щитом президента», заявивши високому зібранню, що нападки спрямовані не проти нього, а проти самого Володимира Зеленського. Глава Офісу президента України повідомив, що за діями Гео Лероса стоїть його попередник Андрій Богдан, його партнери та соратники. Гео Лесора Андрій Єрмак назвав «особистим ворогом» і пообіцяв «не пробачити йому цієї витівки«. «Я знаю, що на моє місце мітять. Я б пішов, але зараз потрібно рятувати країну«, — резюмував Андрій Єрмак.

Розробку Єрмака вів Главк СБУ, там більше 100 годин запису, є і зафіксовані моменти передачі грошей. Оприлюднено менше 14 годин відео. Нагадаю, про що саме мова Як голова Офісу Зеленського Єрмак з братом, руйнував успішний український інвестпроект, за хабар від турків (Відео)

Енігма

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Зеленский уволил "кошелек Баканова" - генерала Наумова: новый передел рынка контрабанды

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: