Як вибрати «свою» колоду карт Таро

Як вибрати «свою» колоду карт Таро

Люди бажають передбачати своє майбутнє. Намагання не зробити якихось великих помилок в житті та можливість передбачити успішність прийдешніх подій приводить людей до майстрів-езотериків.

Гадання на картах з’явилося у другій половині XV сторіччя. Карти Таро стали незмінним атрибутом езотеричних магічних ритуалів, без яких не проходить жоден сеанс передбачення. Визнані майстри Таро отримали право створити свої власні колоди. Перші карти були виготовлені для звичайних ігор. Вони були намальовані від руки. Магічні карти для передбачень з’явилися пізніше.

Класична колода має 78 карт, поділених на Великі та Малі Аркани. На кожній є зображення, які можна тлумачити у прямому та перевернутому значенні.

Популярні колоди Таро

ck6ke9XKeMxcV-fgRlnI3K0IHTtLFP8bp-WQvSIzNTk6Np8cpIS7esPJHppSMnR7yqZtf9wBR3fG-E-bhoDrS_kJ9QX0KjhJeC0h1b3mrJqKIshOu2tErHMvJ_MRF9W3EPAGGtYefuJG2QNG5kNFRZU

Серед великої кількості різноманітних колод Таро є декілька найбільш популярних. Вони розраховані на пізнання свого внутрішнього світу, проведення магічних ритуалів або для розв’язання побутових питань. Різноманітні карти Таро купити для власних потреб можна у спеціалізованій езотеричній крамниці Giggle. Найпоширеніші серед колод Таро:

  • класичні – показують окремі періоди в житті людини, можливості духовного розвитку та пізнання філософії світобудови;
  • Марсельське Таро – веде свою історію від колод Вісконті-Сфорца, малюнки на них виконані у стилі епохи Відродження італійської культури;
  • Таро Райдера-Уейта – перетерпіло багато перевидань, має зрозумілі малюнки та сприймається на інтуїтивному рівні;
  • колода Тота Алістера Кроулі – наповнена містичними образами та надає можливість духовного самопізнання й розв’язання філософських питань;
  • карти Ленорман – створені на основі записів та спостережень мадам Ленорман, працюють для розв’язання практичних питань у житті.

Є колоди для початківців, коли потрібно вивчати значення окремих карт та їхнє поєднання. Також розроблено декілька колод карт Оракул, які мають різну кількість у колоді та використовуються для духовного розвитку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Компанія ЕКО СЕРВІС - продаж і обслуговування кліматичної техніки

На що потрібно звернути увагу при виборі колоди Таро

pJMKmhPchyFRrp7SsErVWrwNo8sPhyPBu0pMEPy1Q527sQTSPobAZ54CMVJ8LKpxa9tFjJiHCr_ZI_3vNWwxtTf9mm2nLF42GuC5rM0T2WSx01KuihzZh99ANopZPwE9aIlEa6I183PEfzLrOcpjA0w

Карти використовують для проведення містичних ритуалів та гадань. Успішні сеанси роботи з Таро дають можливість отримати підказку, як змінити свій внутрішній світогляд для досягнення добробуту та рівноваги. Вибрати та придбати колоду Таро для себе можуть як початківці у світі езотерики, так і майстри з досвідом. Отримати достовірний результат можливо на своїх власних картах, які використовуються тільки для гадань. Перед початком розкладу потрібно встановити енергетичний зв’язок з колодою.

Важливо: Небажано довго робити розклади однією колодою. Карти потрібно час від часу змінювати, купуючи нові.

Потрібно пам’ятати, що кожна карта має декілька значень. Правильне тлумачення можна отримати, прочитавши значення не одної, а двох, трьох або усіх карт, розташованих довкола центральної.

Щоб зробити остаточний вибір, необхідно спробувати працювати з різними колодами. Та, з якою налагодиться енергетичний зв’язок, буде легко читатися та дозволить зрозуміти світ Таро.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: