Як вибрати дизельний генератор? Переваги та недоліки.

Як вибрати дизельний генератор? Переваги та недоліки.

Ринок генераторів дуже змінився за кілька останніх років. Минула зима наочно показала нам важливість цього товар.Але як зробити правильний вибір, до яких характеристик варто придивитися?

Розглянемо докладніше. Перед тим, як вибрати дизельний генератор, слід визначити його завдання:

  • Область використання генератора;
  • Бажана потужність;
  • Фази генератора та їх кількість;
  • Передбачувана тривалість роботи генератора.

Переваги дизельних генераторів: значна витривалість, економічність використання палива та потужність двигуна.

Найважливіше, чим дизельний генератор «дасть прикурити» бензиновому — це тривалий термін служби. Він має можливість працювати безперебійно та без пауз, а бензинова установка має бути вимкнена через 8 годин служби.
Тому, якщо ви шукаєте постійний джерело енергії, варто придивитися до дизельного генератора.

Також виміри показали, що даний агрегат витрачає на 30% менше від палива. Така опція ідеально підходить для будівельних об’єктів чи місць, де немає доступу до комунікацій.

Недоліки генераторів на дизелі:

  • Високий рівень шуму. Слід встановлювати у окреме приміщення або обладнати станцію;
  • Виділяє багато вихлопу та вимагає встановлення якісної витяжки;
  • Вищі за вартість, середньостатистичний розліт у ціні становить 15%;
  • Погано працює в низьких температурах, виникають проблеми із запуском від -20 градусів.

Зі всього перерахованого вище хочеться підсумувати: якщо Вам потрібне джерело резервного живлення на короткий період, то найкращою покупкою буде саме бензиновий генератор. Наприклад, якщо вам потрібен компактний генератор для живлення квартири на короткі терміни відключення світла.

Продаж генераторів на дизелі здійснюється як офлайн так і онлайн. Багато сайтів можуть стати вам в нагоді для покупки та продажу.

Розбираючи другий варіант, зверніть увагу на новий аграрний сервіс VAS: https://ua.vas.trade/. Це дошка оголошень вузької спрямованості, де ви легко знайдете однойменний розділ «Генератори».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Почему стоит купить автомобиль INFINITI

Тут ви знайдете як нові агрегати, так і генератори бв. Розмістити оголошення про дизельні генератори в Україні також можна тут за кілька хвилин. Потрібно завантажити лише фото та вибрати потрібні характеристики, а також вказати бажану ціну. А ось який зробити вибір вирішуєте тільки ви, а сервіс за допомогою інструментів сортування та фільтри тільки направить та допоможе знайти потрібний товар.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: