Як вибрати двигуни для мопедів: особливості вибору правильного агрегату

Як вибрати двигуни для мопедів: особливості вибору правильного агрегату

Сучасні скутери та мопеди вважаються надійним обладнанням, яке при мінімальному обслуговуванні здатне прослужити тривалий час. Але від зносу та поломок не застрахований ніхто. Одна з мотозапчастин, яка може вийти з ладу, – це двигун мопеда. При спробі підібрати відповідний елемент для заміни багато власників мото стикаються з низкою труднощів.

Нижче ми розглянемо, які двигуни для мопедів https://tata-agro-moto.com/uk/dviguni/dviguni-na-mopedi-ta-motocikli/ існують, на які параметри варто звернути увагу перед покупкою товару з доставкою по Україні. Таким чином, ви зможете купити запчастини на скутер швидко та легко.

Які двигуни встановлюються у мопедах

Більшість сучасних мопедів типу Альфа, Дельта та Актив використовують два види двигунів:

  • Двотактні;
  • Чотирьохтактні.

Зараз на ринку з’являються і більш екологічні моделі, які оснащені електричними та гібридними двигунами. Вони поки що не набули широкого поширення, тому в окрему категорію такі силові агрегати не виділяють.

Які двигуни встановлюються у мопедах

Двотактні двигуни застосовуються в малопотужній техніці. Вони відрізняються простою конструкцією, оптимальним співвідношенням за параметрами вага, ціна, потужність. Мопед з таким двигуном стане слушним варіантом для мотоцикліста, який тільки освоює цю техніку.

Чотирьохтактні двигуни мопедів визнані сучаснішими. За рахунок продуманої конструкції вони споживають менше палива під час роботи. Це також позитивно впливає на обсяг шкідливих викидів. Сучасні чотиритактні двигуни прості в обслуговуванні. Власнику такої мототехніки достатньо буде періодично замінювати масло.

На що звертати увагу при виборі двигуна на скутер

qo5DciO49au92xcB96zuWrMnMuabHAIUzEAqccQwKu7fxiz3fnMZmFuIMWZINf7dJ2u68LnePGOlT-YwsTsfe1V_gBGMSxT0LmSqKdrE_HzAmQzlpq0W8conC7Bi9i-W8fmRMrf8YXCQgH1DRyBb3HU

Перед тим як купити запчастини на скутер важливо розуміти, що кожен двигун, у тому числі і китайський, має своє маркування. З нього можна дізнатися про основні робочі параметри агрегату. Щоб техніка після ремонту служила і далі без збоїв, потрібно підібрати відповідні запчастини для заміни. Деякі роблять помилки щодо визначення відповідного типу деталі. Наприклад, на сайті інтернет-магазину Tata Agro-Moto необхідні деталі можна знайти за назвою моделі скутера. В результаті відповідних деталей підібрати не виходить.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Ілля Павлюк - спонсор Пальчевського програв і в Чернівцях

Використовуйте саме маркування. Для цього уважно огляньте несправну деталь скутера. Якщо агрегат сильно забруднений, очистіть його та приберіть залишки масла. Маркування найчастіше виконане опуклою комбінацією з літер та цифр. Замовляти деталь варто саме з цього поєднання.

Якщо ви плануєте купити запчастини на скутер або підібрати аксесуари, то зручніше це буде зробити в інтернет-магазині Tata-Agro-Moto. Ви можете просто вбити знайдене маркування двигуна у пошуковий рядок. Через деякий час будуть показані результати, що відповідають запиту.

Автор: Новіков Олександр Сергійович (експерт Tata-Agro-Moto).

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: