Як швидко вирушити в автоподорож до Європи

Як швидко вирушити в автоподорож до Європи

Часто ми абсолютно не володіємо своїм часом, і якщо вдається отримати несподівано відпустку, то чому б не вирушити в одну з європейських країн на машині? Спонтанна поїздка може стати справжнім викликом як для водія, так й пасажирів. Достатньо щось забути чи неправильно зробити і подорож може бути зірваною або залишити неприємне враження. Утім, коли є зелена карта на авто онлайн, правильно розрахувати поїздку, зібрати речі, все вдасться. Розглянемо нюанси, які допоможуть швидко зібратися і при цьому нічого не забути.

Куди їдемо?

Це перше, що потрібно вирішити. Зазвичай цей фактор залежить від мети поїздки, запасу особистого часу та можливостей. Якщо такий вид відпочинку для вас уперше, краще спочатку не замахуватися на далекі країни, а обмежитися ближнім закордонням. Визначившись із місцем, уже можна розпланувати маршрут. Для цього вирішують який з напрямок та дорога, а також місця для перепочинку, заправки.

Документи

Неважливо, на який період ви хочете виїхати за кордон, у будь-якому разі потрібні правильно оформлені документи. Green Travel рекомендує подбати про страхування, варто знати, що для перетину кордону на машині потрібна зелена карта. Також може знадобитися КАСКО медична страховка, щоб максимально убезпечити себе в дорозі. Не забудьте про міжнародний паспорт, у нього треба перевірити термін придатності, переконатися, що до його закінчення більше 3-х місяців.

Швидка підготовка

Навіть у разі непередбачуваної поїздки можна зробити так, аби усе пройшло з максимальним комфортом та водночас не забирало час. Є можливість віддалено забронювати готель чи домовитися про житло, дізнатися про цікаві заходи, які будуть проходити. Не менш важливим буде оформити зелену карту на авто онлайн, перевірити відмінності в ПДР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  На что ориентироваться при выборе подушки?

Збори в дорогу

Хоч маючи мінімальний запас часу на збори не забудьте про важливі речі. Візьміть аптечку, подбайте про ліки, які потрібні саме вам, адже в Європі без рецепта нічого неможливо купити. Необхідно перевірити стан машини, взяти вогнегасник, компресор, набір для ремонту. Також бажано мати при собі невеликий запас їжі та води, що не псується. Одяг, звісно, вибирається за сезоном, краще взяти варіант на зміну, для сну, прогулянок і на особливий випадок.

Безпека

Не забувайте, що попереду – довга дорога де складно передбачити, що може трапитися, тому Green Travel пропонує не тільки мати страховку, але й самим уникати неприємностей. Постарайтеся уникати складних шляхів, нічних поїздок, не беріть незнайомих попутників. Не варто зупинятися в непередбачених для цього місцях. Це не тільки може спричинити обов’язковий штраф у Європі, а й загрожує викраденням із крадіжкою. Для безпеки бажано записати собі всі важливі контакти, мати постійний доступ до зв’язку, документи, готівку.

Як бачимо, при великому бажанні вирватися на деякий час до Європи не складе труднощів, треба

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: