Як ПЗ для аптек сприяє розвитку точки продажу медикаментів

Як ПЗ для аптек сприяє розвитку точки продажу медикаментів

Облік аптечних товарів дещо відрізняється від магазинного. Тут є своя специфіка, пов’язана з ціноутворенням, класифікацією асортименту. Те, як ліки розбиті за АТС-кодуванням і як їх запитують покупці – різні речі. Сьогодні багато аптек приймає участь у державних програмах, що теж важливо фіксувати у звітності.

Записувати всю інформацію у блокнот від руки у даній сфері не вийде. Фармацевт повинен витратити мінімум часу на пошук товару і видачу чеку. Це значить, що для успішного ведення бізнесу необхідна автоматизація аптеки. Відповідне обладнання і програмне забезпечення дозволять за лічені хвилини знайти потрібні таблетки, дізнатись їх ціну, аналоги. При відсутності в конкретній точці визначитись з наявністю їх у мережі.

Chameleon Pharm POS – це можливість на місці вирішити будь-які задачі, пов’язані з закупкою, обліком і реалізацією медичних товарів, побудова ефективної системи управління.

На що здатна касова програма для аптек

Так як провізор набагато більше і глибше працює з класифікатором товарів, ніж продавці в магазині, важливо, щоб на його столі знаходився великий зручний монітор. Це спростить пошук потрібних ліків, їх звірку, розрахунок з покупцем. Хамелеон Фарм ПОС встановлюється навіть на класичні комп’ютери з клавіатурою, що допомагає оптимізувати робочий процес.

Модуль «Продажі»

ПЗ для аптек дозволяє відшукати потрібну одиницю за:

  • найменуванням;
  • кодом;
  • штрих-кодом,

підібрати аналог за АТС даними, діючою речовиною. У ньому є доступ до браузерного довідника Компедіум, де представлена розгорнута інформація про препарати. Провізор також може додавати товари у чек, видаляти їх, приймати оплату зручним для клієнта способом, роздруковувати інструкції, сертифікати для медичних препаратів.

Модуль «Складські документи»

Дозволяє вести облік надходження ліків, переоцінку, інвентаризацію, працювати з опціями замовлення, переміщення, повернення. Простий інтерфейс, мінімальна кількість кнопок роблять його максимально зручним для користувачів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Дмитро Стеценко - чиновник з судимістю в КМДА з ОПГ Петра Оленича

Модуль «Касові операції»

Відповідно до законодавства, продавці товарів медичного призначення, ліків зобов’язані приміняти програмні реєстратори або РРО, видавати покупцям фіскальні чеки. Для цього програма для обліку лікарських засобів має спеціальну опцію.

Робота з замовленнями

Покупці не тільки приходять в точки продажу, але й замовляють необхідні таблетки через гарячу лінію, аптечний сайт, сторонні ресурси, за державною програмою, у вигляді заявки від страховика. Дана опція дозволяє підібрати товари з переліку, зафіксувати їх формування, оплату, видачу або доставку кур’єром.

Зниження витрат та збільшення прибутку

Можливості системи допомагають знизити витрати бізнесу і збільшити його дохід. Програми для автоматизації аптеки окупляться у найближчий період. Використання майже будь-якого обладнання, у тому числі фіскального, прискорить роботу провізора, запобіжить утворенню черг до кас. Навіть при поганій якості зв’язку з центральним офісом, система працюватиме стабільно.

Для розвитку продажів і залучення нових покупців CHM software дозволяє створювати і керувати знижками, бонусами, програмами лояльності на місці або віддалено з будь-якої точки світу. Завдяки персоніфікованому доступу, безпека даних гарантована. Будь-хто із співробітників підрозділу може зареєструватись при використанні програми. Це підвищує ефективність роботи і дисципліну кожного члену команди.

Уся продукція від Хамелеон софт ліцензована. При замовленні програмного забезпечення для аптек, ви отримуєте безкоштовні супутні рішення.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: