Як продати волосся в Україні

Як продати волосся в Україні

Прагнення дівчат мати довгі і густі волосся, з яких можна створювати різні зачіски, вивела продаж волосся на новий рівень. Зараз це можна віднести до окремого виду бізнесу, який має безлічі нюансів, але тим не менш, з кожним роком все востребование. Зайняти цю нішу не так то й просто, тому варто вивчити всі детально.

Натуральність

Один з найважливіших факторів при виборі, адже ні для кого ні секрет, що штучні перуки давно вийшли з моди. Шовковисте волосся, як у улюбленої ляльки з дитинства, можна отримати лише при використанні хороших матеріалів під час нарощування.

Ми продаємо натуральні слов’янські волосся для нарощування, які неодмінно сподобаються будь-якій дівчині. Густі і шовковисте, як ніби зійшли зі сторінок модних журналів. Саме це і визначає якість результату.

Наші волосся без силікону і обробок, а значить буде непомітними при підборі. Жодна людина не зможе відрізнити нарощене волосся від своїх. Чи це не перевага? Звичайно, вартість такого матеріалу в рази вище в порівнянні з штучними, але навряд чи хоч одна дівчина погодиться ризикнути своїм зовнішнім виглядом.

Важкі і вічно плутаються – відійшли на задній план. Наші волосся тоненькі, м’які і шовковисте. Їх власниці відрізняються винятковою упевненістю в своїй красі кожен день. Більше не доведеться по кілька годин витрачати біля дзеркала або ходити кожен день в салони. Навести порядок вранці за кілька хвилин – це реальність і відмінний варіант для тих, хто хоче заощадити час і провести його з користю.

Структура волосся

Кожна дівчина має свій тип волосся, а значить і підхід до підбору повинен бути індивідуальним. Хороші майстри завжди точно підбирають за структурою, щоб уникнути нерівномірної густоти.

Якщо говорити про пряме волосся, то тут все очевидно. Жоден поважаючий себе майстер не запропонує рівні волосся під кучері і навпаки. Важливим аспектом також є фактор мокрого волосся і то, як вони поводяться при природному висиханні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Водной капитуляции крымским захватичкам мало. И вот почему

Це пов’язано з тим, що більшість жінок люблять піддавати волосся термічній обробці. Фени, плойки, прасування – шкодять нашим волоссям не менше, ніж навколишнє середовище. Тому варто подбати про них зсередини. Саме тут добре помітна різниця натуральних від штучних.

В цілому відмінні в шкарпетці. Після мийки натуральні поводяться відмінно, і не плутаються! І якщо ви купуєте пряму структуру, то і після миття наше волосся залишаються ідеально прямими, а не розпушується або починають кубло. З цими волоссям ви з таким точно не зіткнетеся, гарантуємо!

Всі ми пам’ятаємо ляльок з довгим волоссям з дитинства. Як часто ми любили робити різні зачіски, фарбувати і навіть сторіч. І як все сумно закінчувалося, коли після чергової зачіски доводилося зістригти все волосся під нуль. З нашими волоссям такого точно не трапиться, адже вони мають відмінну якість за доступною ціною.

Тому, не варто переживати, адже ми продаємо волосся в першу чергу для того, щоб кожна дівчина могла відчути себе на мільйон!

Джерело: kuplyu-volosy.com

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: