Як обрати скутер для міста

Як обрати скутер для міста

Скутер вважається популярним транспортним засобом завдяки економній витраті палива, можливості їздити містом без прав. Крім того, скутер має невеликі габарити, що дозволяє уникнути пробок. Обслуговування та ремонт транспортного засобу обходиться дешевше. Щоб купити скутер для пересування містом, потрібно враховувати не лише технічні характеристики, а й інші показники.

Критерії вибору

1. Тип двигуна
Більшість моделей оснащені 4-тактним двигуном. Він має низку плюсів (мінімальна витрата палива, безшумна робота, хороша тяга на невеликих швидкостях).
2. Потужність
Для щоденної їзди важливе значення має потужність двигуна. Мінімальний рівень потужності повинен бути вищим за 7-8 л/с.
3. Витрата палива
Обсяг витрати залежить від потужності та типу двигуна. Скутери із 4-тактним двигуном споживає не більше 3 л за 100 км. А при потужності в 7л/с транспортний засіб витрачатиме більше 2 л.
4. Передня вилка
Частина підвіски, від якої залежить якість амортизації. Якщо в місті дороги рівні, можна вибрати модель із телескопічною вилкою. Для сільської місцевості підійде варіант із маятниковим механізмом.
5. Вік водія
Людям похилого віку краще вибрати малопотужну модель. Підліткам підійдуть скутери класу А з двигуном 50 см3.
6. Навантаження
Для комфортного пересування підходить скутер із навантаженням 90-110 кг. Для пересування 2 людей потрібно вибрати моторолер із навантаженням 150 кг і більше.
7. Швидкість
Вибір швидкості залежить від переваг. Якщо скутер є єдиним засобом пересування, можна вибрати моторолеру зі швидкістю 100 км/год. Модель з нижчою швидкістю підходять як додатковий транспорт.
8. Бюджет
Вартість залежить від бренду, року випуску та загального стану транспортного засобу. Виробники з Китаю виготовляють дешеві моделі. При правильному догляді та експлуатації китайський скутер може прослужити довго. Крім того обслуговування та заміна запчастин обійдуться дешевше. Купуючи скутер, потрібно в першу чергу ознайомитися з технічними характеристиками.
9. Гальмо
Скутери оснащені 3 видами гальм: барабанними, фрикційними, дисковими. Гальмівну систему вибирають залежно від умов експлуатації. Для міського пересування підходять моделі з фрикційним гальмом. Для бездоріжжя та переміщення в селі підходять варіанти з барабанними гальмами. А дискові гальма є на гоночних моделях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  KSM-GROUP: Копыстыра - Возная и "Слуги" - как подонки выпилили яблоневый сад в Феофании и при чем тут Зеленский

Статтю підготували спеціалісти мотосалону https://moto-moto.lviv.ua/.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: