Як крадуть гроші на “Великому крадівництві” – найбільш популярна схема

Як крадуть гроші на “Великому крадівництві” – найбільш популярна схема

Улюблена схема роботи дорожнього картелю розіграш тендеру між двома-трьома своїми компаніями, а Укравтодор виконує функцію зачистки неугодних на етапі подачі документації. Буває ця схема не спрацьовує і опоненти подають документи ідеально, і навіть виграють тендери, але тоді є інший спосіб.
Минулого тижня опозиційна до Картелю фірма Автомагістраль пішла на тендер тієї ж пари синдикату «Автомагістраль-Південь» і «Ростодорстрой», пройшла кваліфікацію замовника, але пильний фаворит Укравтодору в боротьбі за 647 млн ​​грн вирішив не давати залітному опозиціонеру жодного шансу продемонструвати, яку знижку він може дати на аукціоні.

ТОВ «Автомагістраль» просто знесли з тендеру через механізм оскарження в АМКУ, де той знайшов мікропомилки в тендерної гарантії і транспортній схемі доставки асфальту.

Ось так легко створили #Синдикат на Великий будівництві і розігрують менеджери між своїми.

За минулий тиждень на ремонт доріг в рамках проекту Зеленського “Велике будівництво” з бюджету країни було витрачено 21,1 млрд гривень – це майже 70% від суми всіх закупівель по Україні за 4-10 жовтня (30,1 млрд гривень).

Найбільше видав тендерів Укравтодор – 15,2 млрд гривень, а 5,8 млрд гривень – інші органи влади. Відзначимо, що лідер Укравтодору – компанія “Автомагістраль-Південь”, афілійована із заступником глави ОП Кирилом Тимошенко, за минулий тиждень отримала замовлень на ремонт доріг на суму близько 7 млрд гривень, що в рази більше, ніж у “кишенькової” компанії глави ОП Андрія Єрмака “Автострада” (558 млн гривень). Нагадаємо, що “Автомагістраль-Південь”, яка виграла близько 25% всіх дорожніх підрядів по країні, має 5500 співробітників. Тобто всього на одну компанію працює близько чверті всіх задіяних в проекті Зеленського працівників.

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: