Вибираємо ручки для меблів

Вибираємо ручки для меблів

Якщо ви думаєте, що вибір меблевих ручок — це справа несерйозна, то ви глибоко помиляєтеся. А все потім, що ручки — це не тільки елемент дизайну, а ще вони несуть навантаження і виконують функціональну роль. Щоб використання ручок не було проблемою і приносило лише позитивні емоції та естетичне задоволення ми розповімо про деякі моменти, які варто враховувати при виборі.

Спочатку варто звернути увагу на матеріал, з якого виготовлені ручки. Так як ця меблева фурнітура використовується для шаф, ящиків, тумб і комодів, то вона піддається високим механічним навантаженням. Відповідно матеріал, з якого вона зроблена має бути міцним та стійким до зовнішніх впливів. Це все дозволить використовувати ручки протягом багатьох років без втрати зовнішнього вигляду. В наш час найчастіше використовують сучасні високотехнологічні сплави з алюмінію чи цинку, пластику чи дерева. Також використовують вставки з кераміки, того ж дерева і навіть прикрашають стразами. Використовувати пластик та дерево бажано тільки в тих елементах меблів, де навантаження не велике, тому що ці матеріали не особливо міцні.

Які існують типи меблевих ручок.

Типи ручок зазвичай діляться їх формою.

Форма скоба. Зазвичай виготовляються як дуг чи планок, і вони кріпляться у двох симетрично розташованих місцях. Завдяки своїй формі, витягнутій і невеликою відстанню від поверхні, вони дозволяють відкривати великі та важкі двері та ящики.

Форма рейлінг. Один із варіантів скоби в стилі хай-тек. Рівна металева труба або планка із двома рівними ніжками. Ідеальний варіант для висувних ящиків, особливо тяжких.

Форма кнопок. Невеликі зазвичай круглі ручки на одній ніжці. Також можуть бути виготовлені в іншій формі, наприклад, квадрата або овалу. Дизайнери можуть надавати їм форму різних предметів, це дуже добре підходить для дитячих меблів. Ідеальні підходять для невеликих та легких елементів меблів. Однак бувають величезні кноби, які можна використовувати і на великих дверцятах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  АллатРа. Секта путинопоклонников под руководством Данилова пустила корни в США

Форма крапля. Здебільшого це вінтажний дизайн. Виглядають як підвіска, яка кріпиться до основи за допомогою роликового наконечника. Такий дизайн повторює зовні середньовічні пристрої для стукоту у двері чи ворота.

І не забувайте про красу та зовнішній вигляд. Адже який би гарний гарнітур не був, невдало підібрана меблева ручка може зіпсувати все. Адже фурнітура не повинна вписуватись у загальну концепцію меблів чи дизайну всього приміщення.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: