Ви рішили зробити УЗД. Тоді фахівці з «Urologist Valetskyi» познайомлять Вас з основними різновидами ультразвукової діагностики

Ви рішили зробити УЗД. Тоді фахівці з «Urologist Valetskyi» познайомлять Вас з основними різновидами ультразвукової діагностики

У сучасному світі медицина зробила крок далеко вперед, і все це завдяки прогресивним технологіям, за допомогою яких розвивається не тільки наука, а й різне обладнання, і т.п. Все це на сьогоднішній день дозволяє з максимальною точністю проводити обстеження та дослідження, виявляти захворювання на ранній стадії та запобігати їх розвитку.

Звісно, ​​все залежить як від самого пацієнта та її ставлення до свого здоров’я, і ​​від обраного методу діагностики. Все тому, що зараз існує безліч різноманітних досліджень: різні аналізи, мазки та зіскрібки, рентген і флюорографія, МРТ, КТ, біопсія, УЗД та ще багато іншого.

Однак, незважаючи на таку велику різноманітність, все ж таки великою популярністю користується безпосередньо ультразвукова діагностика. Пов’язано це з низкою переваг у вигляді доступної ціни, безпеки методу, високої ефективності обстеження, різновиду, можливості дивитися практично все, що потрібно і т.д.

Загалом ультразвукова діагностика — це неінвазивний, безболісний і безпечний метод, який здійснюється за допомогою спеціального апарату та ультразвукового датчика. При цьому на сьогоднішній день існує велика кількість різновидів УЗД, тому не завадить дізнатися про основні види.

4 різновиди ультразвукової діагностики

  • 2D — зображення передається на екран плоским. В цьому випадку для розшифрування результатів необхідно звернутися до висококваліфікованого фахівця, адже це дуже складний процес, з яким звичайний лікар може не впоратися.

  • 3D — в цьому випадку мова йде про кольорове трьохвимірне зображення, завдяки якому можна легко оцінити з різних сторін область, яка досліджується. Він є одним з найпопулярніших, а особливо серед вагітних жінок, котрі таким чином можуть розглянути майбутню дитину у всіх деталях.

  • 4D — це об’ємне зображення, яке може рухатися у режимі реального часу. Це сучасний метод, завдяки якому можна відстежити будь-які тонкощі функціонування якогось органу.

  • Дуплексний різновид. Він проводиться в тому випадку, якщо треба обстежити судинну систему, виявити структурні зміни, тромби, виміряти швидкість кровотоку та багато іншого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Красиві жіночі трусики Kleo: поєднання естетики та комфорту

Але, звісно ж, різновидів УЗД набагато більше, адже все залежить не тільки від Ваших побажань, але й від цілі обстеження. Й замовити таке Ви можете в лікарні «Urologist Valetskyi» за посиланням: https://urology.lviv.ua/diagnostika/uzd/. Тут на Вас чекає ефективна ультразвукова діагностика у Львові від найкращих спеціалістів з великим досвідом та кваліфікацією. Гарні умови, приємні ціни, привітливий персонал, великий різновид послуг та багато інших переваг — це все чекає на Вас саме там.

Залишити відповідь

%d блогерам подобається це: